نقد و بررسی: ‘یلو’ نشان می دهد دلخراش دلیل بث متنفر جیمی در قسمت جدید “کابوی ها و خیال’

دلیل بث نفرت جیمی نازل شد یکشنبه شب در جدید “یلوستون” قسمت “کابوی ها و خیال.”

هشدار: قصد دارد به اخلال گران زیر. آیا خواندن نگه دارید اگر شما گرفتار. نظر خودتان هشدار داد.

پس از سال ها و سال ها از پیش بینی ما در نهایت می دانم چرا بث متنفر برادر خود را با یک اشتیاق سوزان. همیشه پس از یک فصل من گفت: آن بود که پاره کردم و جیمی او را مجبور به سقط جنین. من حتی این باورند سقط جنین را اشتباه رفت. (نقد و بررسی: ‘یلو‘ برجسته است در آخرین قسمت ‘رفتن به کالی’)

خوب من لعنت نزدیک به واقعی نشان می دهد. Rip را دریافت بث باردار زمانی که آنها جوان بودند جیمی او را به یک کلینیک سقط جنین در رزرو و و او سترون شد.

سقط جنین نظریه شده است در اطراف شناور تا کنون پس از یک فصل و آن را حس می کند کامل. بث عمیقا در عشق با پاره کردن یک بار انجام شده و فرزند خود را سقط شد و سترون به ظاهر بدون دانستن آن را در زمان.

به اندازه کافی جالب توجه او می گوید Rip او ساخته شده دو تصمیم گیری مبتنی بر ترس است. چه دوم یکی است ؟ وجود دارد یکی دیگر از شیطان طولانی در گنجه و یا این بود که یک مرجع به انجماد تا زمانی که مادر او درگذشت و بر اسب ؟ من فکر می کنم این دومی اما من راستش هنوز مطمئن شوید.

Yellowstone (Credit: Paramount Network)

یلوستون (اعتبار: Paramount Network)

من افتخار می کنم به درستی پيش بينی دلیل بث نفرت نسبت به او ، شما لعنت حق من! (منحصر به فرد: ‘یلواستار جاش هالووی پیش نمایش Roarke موریس می گوید نشان می دهد ‘کلاسیک آمریکایی’)

آن را به نام سال پیش!

خارج از آن نشان می دهد, آن را هنوز هم بسیار جذاب قسمت کلی است. Rip تعامل در حصار خط با دیگر کابوی ها عالی بود.

رایان گفتن که پیرمرد او را شوت او را جایی که او ایستاده بود به طوری badass.

همچنین من واقعا لذت بردن Kayce به طور کامل در آغوش وضعیت خود را به عنوان دام کمیسر. هنگامی که یک گله دار خودکشی جوانترین Dutton پسر رونق مراقبت از خانواده خود را.

زمانی که من مصاحبه Luke Grimes, من پرسید که آیا او فکر Kayce یک فرد خوب است. او گفت که او و من فکر می کنم “یلوستون” در حال ساخت است که بیشتر و بیشتر روشن با گذشت هر قسمت.

همچنین نه به لاف زدن دوباره اما من نیز نامیده می شود آب باران و جان teaming تا دوباره مانند آنها در فصل دو. Roarke است که به سادگی بیش از حد برای Duttons به تنهایی اداره.

او بیش از حد هوشمند است راه بیش از حد بسیاری از منابع و او را بیش از حد حیله گری به سادگی از کنار رانده شود. برای دومین بار در دو فصل گذشته جان Dutton و آب باران به درک می آیند.

نبرد خود را پایین خواهد آمد اما در زمان حاضر هر دو آنها بهتر است با ترکیب نیروهای.

Yellowstone (Credit: Paramount Network)

یلوستون (اعتبار: Paramount Network)

در نیمه راه از طریق فصل سه و من آن را دوست داشتن. ما در حال چیدن حرکت و احساس می کنم یک انفجار عظیم در افق بلندی.

من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه ما هفته آینده در قسمت شش. من شک ندارم که آن را برای رفتن به عالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>