نقد و بررسی: ‘یلو’ عالی است در آخرین قسمت ‘قطار حمل و نقل و هیولا’

دومین قسمت از “یلوستون” فصل سه پخش یکشنبه شب و در آن عالی بود.

WARNING: قصد دارد به اخلال گران زیر. آیا خواندن نگه دارید اگر شما گرفتار. نظر خودتان هشدار داد.

اصلی غذای آماده از “قطار حمل و نقل و هیولا” است که ما در حال حاضر می دانید چه Duttons روبرو هستند به عنوان تهدید در فصل سه. (نقد و بررسی: ‘یلو‘ Season 3 Premiere بسیار عالی است با ‘شما در حال هند در حال حاضر’)

Roarke موریس و مردم hellbent در ساختمان غول پیکر, فرودگاه, پیست اسکی و پس از آن شهر در اطراف آن است.

موریس قصد دارد برای گسترش خشونت آمیز و این که خبر بد برای Duttons. به عنوان او پرسید: در قسمت “چرا رویا در مورد ساختمان های گلف زمانی که شما می توانید ساخت شهرستانها؟”

این Duttons ممکن است تا خود را در برابر بزرگترین چالش نشده است و این یکی انباشته با منابع است. موریس کاریزماتیک است درخشان و جیب عمیق تر از هر کسی Duttons مواجه شده اند قبل از.

به عنوان او tangos با بث آن را روشن او دست پر. (منحصر به فرد: ‘یلواستار جاش هالووی پیش نمایش Roarke موریس می گوید نشان می دهد ‘کلاسیک آمریکایی’)

همانطور که برای جان و Kayce آنها در basecamp با گاو و همه چیز منطقی هست. تیت ذهنی شفا از ربوده Kayce و مونیکا مشترک پرشور حاضر در جنگل و Kayce دارای یک تفنگ به یک گرگ در حالی که به تک صدایی.

همه چیز بسیار شاعرانه و نمادین است. وجود دارد دشمنان در دروازه و Duttons دچار مشکل هستند.

این که آیا آن گرگ یا Roarke دیوار ها بسته شدن.

Yellowstone (Credit: Paramount Network)

یلوستون (اعتبار: Paramount Network)

صحبت از مشکل بزرگ ما پسر جیمی یک مشکل عمده در دست خود را پس از یک دام عامل کشته شدن دو مرد در حالی که تلاش برای آنها درس بگیریم.

آن را نمیگیرد طولانی برای جیمی برای پیدا کردن خود را در آب داغ و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که در آن است که ما را.

نیز وجود دارد یک لحظه لمس بین Rip و بث رقص در مرتع پرورش احشام بود که محدود به یک قطره اشک به هر کس که دوست دارد “یلوستون.”

به طور کلی, این قسمت جامد است که زمینه را برای یک فصل بزرگ در محل. مطمئن شوید که به لحن در یکشنبه آینده برای قسمت سه از فصل جدید!

من احساس آن را به بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>