نقد و بررسی: ‘Westworld’ شوک در قسمت 4 ‘از تبعیدیان’ با بازگشت مرد در سیاه و سفید

“Westworld” بود و کاملا دیوانه یکشنبه شب با قسمت جدید “مادر تبعیدیان” HBO.

هشدار: قصد دارد به اخلال گران زیر. آیا خواندن نگه دارید اگر شما گرفتار. نظر خودتان هشدار داد.

چه وحشی قسمت! آنچه کاملا دیوانه قسمت چهارم فصل سه! قلب من است, ضرب و شتم یک میلیون مایل در ساعت در حال حاضر. (نقد و بررسی: ‘Westworld‘ Cranks کردن رمز و راز از شارلوت حال در قسمت جدید ” عدم وجود زمینه)

همه ما می دانستیم که ما در یک قسمت با بازگشت مرد در سیاه و سفید, اما من تا به حال هیچ ایده آن می شود این دیوانه است.

مرد در سیاه و سفید و در نهایت بازگشت و پس از ظاهر شدن به صورت صفر ثانیه از طریق این سه قسمت و مدتها منتظر ورود نمی نا امید.

من حتی نمی دانم که در آن برای شروع! اولین MiB است راز چیزی در جریان است که او از آن با عنوان “پروژه 16.”

این چیست ؟ من هیچ نظری ندارم اما او معتقد است تنها او Hale (که او نمی داند مرده است) و تعداد بسیار کمی از افراد دیگر در مورد آن می دانیم. او همچنین دیدن مرده خود را که او در فصل گذشته.

مرد رفته عمیق پایان به حداقل می گویند.

Westworld (Credit: John P. Johnson/HBO)

Westworld (اعتبار: John P. Johnson/HBO)

طبیعی در هر قسمت کل برای اولین بار توالی با MiB احتمالا احمقانه ترین چیزی که ما دیدم تمام شب. مردمی را نمی حتی خراش سطح!

این قسمت خاموش بود به دیوار. دولورس تلاش برای ربودن مادام که او شده است باطله اما برنارد و Stubbs به نظر می رسد به صرفه جویی در روز. متاسفانه که واقعا کار نمی کند.

شما همه آماده برای بزرگترین “Westworld” نشان می دهد در مدت زمان طولانی ؟ من پیشنهاد می کنم شما را به یک صندلی قبل از ما ادامه خواهد داد. دولورس است که همه پنج نسخه دیگر میزبان!

او ساخته شده پنج نسخه از خودش را به دلیل هنگامی که شما می خواهید یک کار را به درستی انجام می شود شما آن را به خودتان! که جهنم را دیدم که در حال آمدن است ؟

در واپسین لحظات این قسمت شارلوت نشان می دهد خودش را به عنوان دولورس به ویلیام او به عنوان او را بريدن به یک تیمارستان. در همان زمان Connells نشان می دهد خود را به عنوان دولورس به برنارد.

این روانی زن است همه! اوه این همه نیست! آن را می شود crazier! Musashi از فصل دو به عقب است و آیا شما می دانید که در سر خود را ؟ که حق است! این دولورس و او برش تا Maeve!

من صادقانه در از دست دادن برای کلمات سمت راست در حال حاضر. این تنها قسمت چهارم و ما پرتاب یک پیچ و تاب! ما در حال صحبت کردن در مورد یک هیولا و تاب!

در واپسین لحظات ما دیدن دولورس صحبت با ویلیام در حالی که او قفل شده است. او فکر می کند او انتقام.

Season 3 Trailer GIF by Westworld HBO - Find & Share on GIPHY

“مادر تبعیدیان” یکی از بهترین قسمت های ما تا به حال از “Westworld.” رفتن به جلو آن را به یک جنگ بین دولورس و هر کس دیگری.

چگونه خواهد مگابایت دریافت کنید و برای زنده ماندن ؟ من هیچ نظری ندارم اما من همه در. چه مجنون راه برای پایان دادن به پنج شنبه شب!

Season 2 Question The Nature Of Your Reality GIF by Westworld HBO - Find & Share on GIPHY

مطمئن شوید که به لحن در هفته آینده به دلیل چیزهایی که رسما کردیم تا به 100!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>