• مدرسه بر اساس جامع آموزش رابطه جنسی را نشان می دهد بسیار کمی اثر جهانی بررسی تحقیقات یافت.
  • این بررسی همچنین نشان داد که مطالعات مدرسه بر اساس جنسیت آموزش و پرورش یافت افزایش جنسی فعالیت در برخی از موارد است.
  • این می آید به عنوان خانواده در سراسر آمریکا در اعتراض صریح جنسی با برنامه های آموزش و پرورش در مدارس تدریس شود.

یک تحقیق جهانی بررسی مدرسه بر اساس جامع آموزش برنامه یافت می شود بسیار کمی اثر از این برنامه ها و به جای آن یافت افزایش فعالیت جنسی است.

بررسی انجام شده توسط موسسه تحقیقات و ارزیابی و منتشر شده در این موسسه از قانون و پزشکی در ماه ژانویه مورد بررسی 60 مطالعات از 40 مدرسه جامع بر اساس جنسیت آموزش و پرورش برنامه در ایالات متحده و همچنین 43 مطالعات 39 برنامه در کشورهای دیگر.

بررسی یافت “شواهد کمی وجود دارد که [جامع آموزش] برنامه های موثر در تولید تاثیر مثبت خود را در شرکت کنندگان” و در مورد اثر بخشی مدرسه بر اساس جامع آموزش رابطه جنسی, با توجه به آزادی مطبوعات از موسسه تحقیقات و ارزیابی است.

“شاید بزرگترین نگرانی این تجزیه و تحلیل نشان داد اثرات مضر بر روی کودکان و جوانان برای تقریبا یک در شش مبتنی بر مدرسه جامع انجمن برنامه های آموزش و پرورش در سراسر جهان” منجر نویسنده ایرنه اریکسون گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

از 103 مدرسه بر اساس جامع آموزش رابطه جنسی در مطالعات شش مطالعات شواهدی از “واقعی اثر” حداقل 12 ماه پس از این برنامه بدون تولید دیگر اثرات منفی این بررسی در بر داشت. اما این بررسی همچنین هیچ مدرکی وجود ندارد که این شش برنامه افزایش مداوم از کاندوم استفاده یا نوجوان پرهیز یا کاهش بیماری های مقاربتی است. آن را در بر داشت یک نفر از شش نفر از اين مطالعات موثر در کاهش بارداری نوجوانان.

برعکس این بررسی متوجه شد که 16 مطالعات نشان داد اثرات منفی بر رفتار جنسی و سلامت جنسی. این شامل 18 افزایش در فعالیت جنسی و سایر رفتارهای پرخطر.

اثرات منفی ذکر شده در این بررسی عبارتند از: افزایش بارداری, افزایش بیماریهای مقاربتی, افزایش فعالیت جنسی (شروع یا مکرر اخیر جنسیت) کاهش استفاده از کاندوم, افزایش, رابطه جنسی دهانی, افزایش شرکای جنسی افزایش مجبور یا وادار جنسی یا افزایش است ،

“همچنین باید اشاره کرد که بسیاری از عوامل خارج از کلاس درس تاثیر نوجوان رفتار جنسی — عوامل مرتبط با خانه و همکار رسانه های اجتماعی و فرهنگی, محیط,” نقد و بررسی می شود. “قابل توجه و ماندگاری را افزایش می دهد در معرض خطر اجتناب ممکن است تقویت شده توسط یک چند جانبه پیشگیری از استراتژی است که آدرس این عوامل مختلف به طور مستقیم.”

این بررسی بر نیاز به شواهد بیشتری از اثربخشی مدرسه بر اساس جامع آموزش برنامه به عنوان به خوبی به عنوان آن نیاز به مطالعات بیشتر بر روی پرهیز تنها, برنامه های آموزش و پرورش.

جامع آموزش رابطه جنسی, با توجه به برنامه ریزی والدین یک اصطلاح است که اشاره به K-12 برنامه پوشش انسان در توسعه, روابط, مهارت های شخصی رفتار جنسی, سلامت جنسی و, جامعه و فرهنگ — به عنوان مخالف به جنس آموزش و پرورش است که تنها با تمرکز بر پرهیز. جامع آموزش رابطه جنسی به بررسی هر دو تمایلات جنسی و جنسیتی و آمده است در زیر آتش از خانواده ها در سراسر کشور از جمله کالیفرنیا و تگزاس کلرادو و مریلند است.

“در ویرجینیا, آموزش جنسی مبدل شده است در پدر و مادر دوستانه برچسب ‘آموزش زندگی خانوادگی,'” خانواده شورای پژوهشی مدیر کرامت انسانی کتی, Ruse گفته DCNF. “به عنوان بخشی از آموزش و پرورش کلاس هشتم یک شهرستان به درس با منابع متعدد به ‘رابطه جنسی مقعدی و دهانی.'”

به عنوان نقد و بررسی اشاره می کند طیف گسترده ای از پزشکی آمریکا سازمان حمایت جامع آموزش رابطه جنسی. این سازمان ها عبارتند از: انجمن پزشکی آمریکا, the American Academy of Pediatrics, کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و بسیاری دیگر با توجه به Guttmacher موسسه یک موسسه اختصاص داده شده به بهداشت جنسی و باروری و حقوق.

این Guttmacher موسسه اشاره می کند که منتقدان پرهیز-تنها, آموزش و پرورش توصیف آن را به عنوان هر دو از نظر علمی و اخلاقی مشکل ساز است. Guttmacher همچنین اشاره می کند که پرهیز-فقط برای سکس آموزش و پرورش را نادیده می گیرد و یا stigmatizes نیازهای برخی از افراد جوان که “شواهد قوی نشان می دهد” که جامع آموزش رابطه جنسی کمک می کند “برای به تاخیر انداختن و همچنین به روابط سالم و جلوگیری از بیماریهای مقاربتی و حاملگی ناخواسته زمانی که آنها را تبدیل به لحاظ جنسی فعال است.”

Oksana Kuzmina, Shutterstock.

اوکسانا Kuzmina, Shutterstock

“دانش آموزان دبیرستان درس ترویج روزانه جنس مواد مخدر طراحی شده برای استفاده توسط افراد با شرکای جنسی متعدد ناشناخته وضعیت HIV” Ruse گفت. او با اشاره به “قبل از قرار گرفتن در معرض ماده” (دبستان) یک دوره از داروهای مصرف شده توسط مردم HIV منفی برای محافظت از آنها در برابر عفونت HIV.

“دانش آموزان دبیرستانی نیز گفت: بارها و بارها در مورد خود حق سقط جنین و در مورد چگونه می توانید یک راز سقط جنین بدون گفتن پدر و مادر خود را” نیرنگ خود ادامه داد. (مرتبط: آیتالله سیستانی گفت: CA معلمان برای کمک به دانش آموزان به دست آوردن سقط جنین بدون والدین اطلاع رسانی تصویری نشان می دهد)

فیلم ارسال شده در ژوئن 2019 نشان می دهد که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) آموزش معلمان در مترقی آموزش های جنسی و جنسیتی نظریه با همکاری کالیفرنیا مدارس و والدین طراحی شده. این ویدئو منتشر شده توسط محافظه کار سازمان ما سازمان دیده بان و منتشر شده در تاریخ 26 ژوئن 2019 گفته می کشد ACLU کارکنان وکیل اموزش داوسون آموزش معلمان در مورد چگونگی کمک به دانش آموزان به دست آوردن سقط جنین بدون والدین آگاهی یا رضایت شما.

یک سخنگوی آیتالله سیستانی به تایید DCNF در ژوئن 2019 که آیتالله سیستانی در حال حاضر در این جلسه نشان داده شده در این ویدئو می گویند که تصویری بود doctored. او درباره شرایط چگونه بود doctored.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در بر داشت در ماه اکتبر 2019 که بیماری های مقاربتی در تمام زمان بالا. اولیه و ثانویه سفلیس موارد تا 14 ٪ در ایالات متحده در حالی که سوزاک افزایش 5 درصد به بیش از 580,000 موارد بیشترین تعداد گزارش شده از سال 1991. کلامیدیا افزایش به بیش از 1.7 میلیون نفر بیشتر کلامیدیا موارد تا کنون گزارش شده توسط CDC.

“اگر ملت جامع آموزش برنامه واقعا کار این بیماری اعداد باید روند را” رئیس جمهور از خانواده سازمان دیده بان بین المللی, یک سازمان غیر انتفاعی pro-خانواده بین المللی سازمان آموزشی, شارون اسلاتر گفت: DCNF.

اسلاتر گفت که مطالعه اخیر تایید می کند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “شده است در مسیر حق” را به عنوان دولت به دنبال کاهش بودجه برای آموزش برنامه های پیشگیری از بارداری نوجوانان (TPP) برنامه, یک برنامه ملی است که بودجه سازمان کار برای جلوگیری از بارداری نوجوانان.

“آنها اقدام به قطع کمک های مالی به صورت جامع و کامل آموزش رابطه جنسی در برنامه هایی که کار نمی کنند و به جای اختصاص بودجه بیشتر به خطر جنسی اجتناب و پرهیز از برنامه های است که انجام” اسلاتر گفت. “متاسفانه دادگاه رد دولت و کنگره به تازگی نیز رای به ادامه کمک های مالی برای [جامع آموزش رابطه جنسی].”

“شواهد و مدارک است که در” اسلاتر گفت:

“اعداد هستند. علم است. این به تازگی منتشر شده و تحلیل نشان می دهد که مالیات دهندگان را هدر رفته بیش از یک میلیارد دلار در طول 10 سال گذشته بودجه برنامه های شکست خورده. امیدوارم این مطالعه کمک خواهد کرد که متقاعد کردن کنگره که در آن زمان به جلو و بودجه.”

موسسه تحقیقات و ارزیابی یوتا غیر انتفاعی مستقر در سازمان تحقیقاتی است که با تمرکز بر آموزش پژوهش به خصوص در پرهیز آموزش و پرورش ضروری است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو