“McMillions” به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به HBO را ضربه بزرگ بعدی.

در حالی که من می خواهم دیده می شود برخی از تبلیغات برای این سری من صادقانه همه که علاقه مند است. اما من خودم با برخی از وقت آزاد سه شنبه شب و من از کار اخراج شده است. (مرتبط: تریلر برای ‘Westworld‘ فصل 3 منتشر شده است. آن را کاملا دیوانه)

دوستان من این باور نکردنی بود. این سریال برای شبکه مورد یک FBI تحقیقات به معروف مک دونالد انحصار بازی.

روشن, من تا به حال هیچ ایده وجود دارد و حتی مشکلات با انحصار بازی. من فکر کردم آن بود فوق العاده موفق تبلیغی که مک دونالد زد برای سال.

خوب من اشتباه بود. اعطا شده, بررسی نقش بیشتر زمانی که من یک بچه جوان در 1990s. بنابراین من فکر می کنم من یک بیت از یک بهانه است.

که همچنین به من اجازه برای ورود این سری به عنوان یک به طور کامل خالی تخته سنگ. این احساس بیشتر شبیه به یک مخاطرات بالا, هیجان انگیز از آن خود را به استاندارد واقعی جرم و جنایت سری.

چندین ماموران اف بی آی و افراد درگیر با این وضعیت در حال مصاحبه در قسمت اول و آنها برخی از شخصیت های به حداقل می گویند.

در حال حاضر از طریق یکی قسمت ما واقعا نمی دانم چگونه از کلاهبرداری در حال انجام است. همه ما می دانیم که در حال حاضر این است که یک خانواده به نظر می رسد به پشت کلاهبرداری.

آنچه که من نیز با اطمینان می دانیم این است که آن را واقعا سرگرم کننده است. دوباره “McMillions” بیشتر از یک فیلم به آن احساس نسبت به آن احساس از یک فیلم مستند است.

پس از اولین قسمت در HBO من بلافاصله می خواستم برای شروع binging. متاسفانه ما تنها یک هفته و شما می توانید آنها را دوشنبه شب در HBO.

اگر شما در حال حاضر آغاز شده است, من پیشنهاد می کنم شما حق دور. شما در حال رفتن به آن را دوست دارم!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de