نقد و بررسی: ‘میهن’ فصل 6 یک Nonstop عجله آدرنالین

من در نهایت سوء استفاده از فصل شش از “میهن” و آن را کاملا باور نکردنی است.

همانطور که همه شما می دانید, من شروع به پریدن کرد پشت به تریلر جاسوسی با, Claire Danes همیشه از coronavirus قرنطینه آغاز شده و من کاملا عاشق هر ثانیه از پی اس سری. (نقد و بررسی: ‘Westworld‘ فصل 3 به پایان می رسد با امکان مرگ و میر از شخصیت های متعدد)

من به تماشای سه فصل اول سال پیش زمانی که آنها پخش شد اما به پایان رسید تا توقف به دلایلی که من به سادگی نمی تواند به یاد داشته باشید.

خوب من همه پشت در و فصل شش بود الکتریکی است. این طرح از فصل شش بر جاسوسی داخلی و رئیس جمهور منتخب را اعتماد جامعه اطلاعاتی. صدا آشنا است ؟

من نمی خواهد از بین بردن هر چیزی را برای شما بچه ها اما فصل شش طول می کشد یک پیچ و تاب و درست در وسط. هنگامی که اتفاق می افتد (شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد زمانی که شما آن را ببینید) ما به مسابقات!

من همچنین عاشق کوین در فصل شش. شخصیت واقعا بالا در فصل پنج و تنها اتفاق افتاده است و حتی بیشتر در فصل شش.

من دروغ نمی گم خود داستان بود یک پانچ در روده در زمان. این شخص تا به حال کری را آغاز و در حال حاضر او باید به مبارزه با شیاطین در ذهن خود و یک توطئه عظیم در اطراف او.

کوین واقعا یکی از بهترین نقاط نشان می دهد بیش از فصول پنج و شش.

اگر شما در حال حاضر به تماشای “میهن” و سپس شما واقعا از دست رفته. من ساخته شده برخی از بد تماس هنگامی که آن را به سرگرمی می آید.

نه به تماشای “میهن” پس از فصل سه سال پیش است سمت راست وجود دارد با بدترین.

فصل شش زمان همه چیز را به یک سطح کاملا جدید است و آن را یک جهنم از یک سوار rollercoaster. اگر شما آن را دیده نمی شما می توانید آن را چک کنید در Hulu!

برای کسانی از شما که آن را دیده اند و صدا کردن در نظرات خود را با افکار!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de