چکیده: یکی دیگر از بمب وحی قطره در مورد جیمی در آخرین ‘Yellowstone,’ قسمت ‘ضرب و شتم’

جدید “یلوستون” قسمت “ضرب و شتم” پخش یکشنبه شب و در آن زمان طرفداران در یک سوار وحشی.

هشدار: قصد دارد به اخلال گران زیر. آیا خواندن نگه دارید اگر شما گرفتار. نظر خودتان هشدار داد.

اولین و مهمترین, بزرگترین غذای آماده از “ضرب و شتم” این واقعیت بود که جیمی به تصویب رسید و نیست جان بیولوژیکی ،

این شده است یک نظریه است که شناور در اطراف در اینترنت همیشه پس از یک فصل و در حال حاضر آن را رسمی.

Yellowstone (Credit: Paramount Network)

یلوستون (اعتبار: Paramount Network)

جیمی تولد مادر به قتل رسید توسط پدر او که رفت در درجه دوم اتهام قتل. Dutton خون نیست در جریان جیمی رگ و آن را یک واقعیت جان را از همه.

در پایان این قسمت جان می گوید جیمی برای رفتن پیدا تولد پدر اگر او می خواهد به نگاه به چشمان خود را برای دیدن بد.

Yellowstone (Credit: Paramount Network)

یلوستون (اعتبار: Paramount Network)

در این فصل متمرکز کرده است به شدت در جیمی و این باعث می شود من فکر می کنم که وقت خود را در نشان می دهد ممکن است نزدیک شدن به یک پایان سریع. به نظر می رسد مانند جیمی روز شماره. من می تواند اشتباه باشد اما قطعا آن را به نظر می رسد راه اندازی که در راه است.

ما تا به حال سقط جنین داستان با بث و در حال حاضر ما پیدا کردن او به تصویب رسید. خواهد Rip کشتن او را بیش از این سقط جنین ؟ چه کسی می داند در مورد تصویب ؟ خواهد که یک پتانسیل خشونت پایان حتی ساده تر ؟

همچنین وید فردا و جان به وضوح طولانی و عمیق تاریخ است. اما هیچ کس در خارج لوید می داند که فردا بود, که بدان معنی است که او واقعی, مدرسه قدیمی.

او قبل از بقیه از بقیه bunkhouse زمان. من یک سوء ظن دزدانه که فردا ممکن است جیمی تولد پدر, و این بدان معناست که یک گلوله است که احتمالا در آینده برای او.

صحبت از بث و تبدیل آنها محدود برای سعادت از ازدواج. این چیزی است که همه ما دیده می شود در آینده پس از یک فصل اما در حال حاضر بث هل دادن.

Yellowstone (Credit: Paramount Network)

یلوستون (اعتبار: Paramount Network)

همه چیز در نظر گرفته, این یک حرکت بزرگ است. آن را بیشتر سیمان تبدیل وضعیت در Duttons و روابط آن با همه چیز همراه با بث.

در نهایت Kayce را انگشت ماشه بود پشت در عمل در “ضرب و شتم.” در طول مصاحبه من با Luke Grimes او وعده داده است که Kayce را انگشت ماشه نیست بازنشسته و برای همیشه او شوخی نیست.

او گذاشته زباله به این شخص در یک عالی در ضربات پنالتی ، همچنین زمانی که او طناب که شخص من لعنت نزدیکی آن را از دست داد. این badass نسخه Kayce شده بود و این عالی بود برای دیدن.

به طور کلی آن را به یکی دیگر از قسمت بزرگ و در حال حاضر ما تنها سه نفر باقی مانده است. روشن است که جان و این مارو شخص در حال رفتن به برخی از مشکل با هر یک از دیگر.

او جیمی تولد پدر ؟ اگر یکی از چیزهایی که ما در مورد “یلوستون” این است که شما هرگز نمی تواند حکومت هر چیزی. من هیجان زده برای دیدن آنچه که ما در هفته آینده! عمل گرفتن کردیم و ما سه قسمت برای پیدا کردن چگونه Duttons آن را از طریق این!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>