از سرگیری در پروازهای بین المللی پس از 15 آوریل بر ترک محل سکونت: پوری

توسط PTI

دهلی نو: دولت در روز پنج شنبه گفت: از سرگیری پروازهای بین المللی در نظر گرفته خواهد شد در یک مورد به مورد و بر اساس بسته به که کشور آنها در حال آمدن از پس از 15 آوریل زمانی که 21 روز مستند به مبارزه با کروناویروس به پایان می رسد در هند.

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری همچنین گفت: میبینم که رشته در چندین کشور خارجی باید صبر کنید تا مارس 15 به بازگشت به هند نشان می دهد که پرواز گرفتن اتباع خارجی به کشورهای خود از هند به ارمغان خواهد آورد هر مسافر.

هند اجازه داده است کشورهایی مانند ایالات متحده و بریتانیا و آلمان به ويژه انجام پرواز در این مستند به شهروندان خود در بازگشت به خانه.

هوایی هند نیز گسترش خدمات خود را به کشورهایی مانند آلمان و انگلستان و فرانسه به منظور تسهیل در بازگشت از شهروندان خود.

هوایی هند رئیس راجیو Bansal گفت: هواپیمایی اتحاد وارد یک قرارداد با فرانسه, ایرلند, آلمان و کانادا برای بازگرداندن شهروندان خود.

“سفارتخانه های این کشورها که در واقع در دهلی نو خواسته بود برای کمک به بازگرداندن شهروندان خود از هند است. آنها می خواستند به منشور برخی از پروازهای” Bansal به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“تعداد 18 پرواز چارتر ارائه خواهد شد به این چهار کشور تنها در شرایط تجاری. در یکی از راه های آنها را حمل اتباع خود و در بازگشت این پرواز در خواهد آمد و بدون هر مسافر یا محموله” هوا هند رئیس و مدیر عامل اضافه شده است.

هند به حالت تعلیق داخلی و بین المللی تجاری مسافر پرواز عملیات از نیمه شب در مارس 24 21 روز همگام با سراسر کشور مستند.

اما محموله, پرواز, پزشکی, تخلیه, پرواز, دریایی, هلی کوپتر عملیات و پروازهای ویژه مجاز توسط حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA می تواند در طول این دوره زمانی است.

در همان کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه بعد از ظهر پوری گفت: “هر پروازهای ورودی به سرخپوستان بازگشت به خانه باید به انتظار بلند کردن اجسام از مستند.”

“این مستند است که تا 15 آوریل است. و ما می توانید شروع با توجه به از سرگیری پروازها در یک مورد به مورد و بر اساس بسته به جایی که آنها در حال آمدن از پس از آن” پوری گفت.

در طول چند هفته گذشته ساکت و هند انجام چند پرواز به ویروس آلوده شهر ووهان در چین و رم و ایتالیا به رشته شهروندان هند.

ملی حامل بوده و انجام پروازها به مقصد کشورهایی مانند آلمان و انگلستان و اسرائیل برای بازگرداندن شهروندان خود از هند است.

تا حال حاضر بیش از 1900 نفر آلوده شده اند و 50 نفر فوت کرده اند با توجه به این رمان coronavirus در هند با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im