قطعنامه ارائه شده در پنجاب مجلس در برابر NAB موارد توسط PML-N


پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) در روز شنبه ارائه یک قطعنامه در مجمع پنجاب در برابر ملی پاسخگویی دفتر (NAB) را محکوم کرد موارد مطروحه علیه دانشگاه صنعتی شریف خانواده توسط پاسخگویی watchdog.

این قطعنامه ارائه شده توسط PML-N عضو Sameera Komal.

“به شدت محکوم تبلیغات دروغین علیه شریف خانواده مبارزه با فساد دیده بان. اداره شده مسخره شریف خانواده و PML-N برای سه سال” قطعنامه ارائه شده در پنجاب مجمع بخوانید.

“NAB موارد در برابر فدرال و استانی وزرا از جمله نخست وزیر در حال انجام; با این حال این اداره موفق به حفظ بیطرفی و کارآمدی” به آن اضافه شده است.

NAB است کاوش شریف خانواده در چودری کارخانه قند برای پول شویی و انتقال غیر قانونی از سهام آن است.

همانطور که در گزارش اخیر ناب و لاهور فرستاده است یک تومان 7 میلیارد پول شویی و دارایی فراتر از معنی مرجع در برابر شریف اعضای خانواده به رئیس خود را برای تصویب به ثبت در پاسخگویی دادگاه. این همچنین شامل تحقیقات مربوط به چودری کارخانه قند مورد.

در ماه مارس این سال پاسخگویی دادگاه او داده معافیت از ظاهر شخصی به نواز شریف, Maryam Nawaz و برادرزاده یوسف عباس در این مورد تا پر کردن از یک مرجع است.

هر NAB اداره در ماه ژانویه 2018 دریافت کرده بود نظارت مالی واحد (FMU) گزارش توصیف بزرگ معاملات مشکوک در میلیاردها روپیه در چودری کارخانه قند تحت ضد پول شویی عمل می کنند.

مربوط به ذکر است در اینجا که در ماه ژانویه 2018, PML-N بود که حاکم بر کشور است. پس از دریافت FMU گزارش ناب خود را آغاز تحقیق در اکتبر 2018 و متوجه شد که نواز شریف مریم نواز شهباز شریف و خانواده و عباس شریف و خانواده شد و سهامداران در این شرکت همراه با برخی از خارجی ها از امارات متحده عربی و انگلستان است.

در نوامبر 2019, دادگاه عالی لاهور (LHC) به قید وثیقه به PML-N رهبر Maryam Nawaz در مورد. در آن حکم دادگاه به کارگردانی مریم نواز به ارائه گذرنامه او با دادگاه و ارائه دو ضامن اوراق قرضه از Rs100 میلیون در هر.

دادگاه همچنین کارگردانی PML-N رهبر همچنین به سپرده 70 میلیون به طور جداگانه با دادگاه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de