درخواست برای مسافرت می گذرد توجهی نشد رفت: Aurangabad تراژدی بازمانده

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: Virendra Singh, تصادف بازمانده در اورنگبد تراژدی ادعا کرد که او و همکار مهاجر کارگران اعمال کرده بود برای عبور از یک هفته پیش وارد روستای خود را در Madhya Pradesh را دریافت هرگونه پاسخ از Umaria دولت.

“ما تا به حال اعمال شده برای عبور به خانه ما در منطقه Umaria برای بازگشت به خانواده های ما در روستاهای ما. اما فراموش نکنید که در مورد گرفتن می گذرد و ما نمی, هر, پاسخ, با وجود اعمال آن را یک هفته عقب” سینگ به خبرنگاران گفت:.

پس از گرفتن عبور می کند و از جان گذشته برای بازگشت به خانواده خود را مهاجر کارگران شاغل در کارخانه در جالنا, Maharashtra ترک کرده بود در پا و در 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه.

سینگ موفق به فرار شد که او را در حال استراحت بر روی آهنگ های راه آهن بر خلاف 16 نفر دیگر بودند که خرد شده توسط یک قطار مغازه.

زمانی که این روزنامه تماس گرفته Umaria جمع Swarochish Somvanshi او گفت: دولت نگاه به این ادعا و افزود که “هر چه درخواست ساخته شده بودند و از کشورهای دیگر برای عبور بودند فرستاده به مقامات بالا در بوپال که در هماهنگی با کشورهای دیگر برای بازگرداندن کارگران.”

Madhya Pradesh سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan اعلام کرد جبران تومان 5 لاخ به هر خانواده از 16 مرحوم کارگران و Rs 1 لاخ کمک به کسانی که مجروح شده اند.

قبیله ای وزیر رفاه مینا سینگ که BJP MLA از Umaria منطقه پرواز به اورنگبد برای ملاقات با کسانی که مجروح در تصادف.

تمام 16 بدن را به ارمغان آورد از طریق یک trainto روستاها از قربانیان در Umaria, شهدل و موروارا مناطق.

رئیس سابق وزیر و مقامات ارشد کنگره رهبر Digvijaya سینگ به دنبال یک طرف پروب به کل فاجعه است.

“تا به حال نماینده دولت ثبت نام آن دسته از کارگران مهاجر? اگر بله, پس از آن چه تلاش هایی برای آنها را به عقب. سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan مدیون یک پاسخ و باید شرمنده. به جای روزانه به اظهارات سانتی متر نیاز به انجام کاری در بتن” او هنوز توییتی.

‘به تسکین PM صندوق’

این مرکز باید به سابق gratia از 50 تومان lakh برای خانواده های کارگران مهاجر اجرای بیش از یک قطار در نزدیکی اورنگبد و کسانی که زخمی از PM-مراقبت صندوق گفت: کمپین ملی برای کارگران مهاجر.

ائتلاف نوشت که آن را به حال قبل از آن گفت که یک فاجعه انسانی بود قریب الوقوع با کمبود مواد غذایی و استرس روانی حاد در مواجهه با کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im