جمهوری خواهان آماده شدن دادگاه مطبوعات در جو بایدن روانی

جمهوری خواهان در حال آماده سازی یک دادگاه مطبوعات در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن روان, تناسب اندام برای کار در صورتی که او برنده دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزدی, GOP منابع گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

بایدن را که قبلا رقیب نامزد ساخته شده یک تعداد انگشت شماری از مراجع به این موضوع بیش از این دوره از مبارزات انتخاباتی سابق مسکن و توسعه شهری وزیر جولیان کاسترو ساخته شده یک محجبه واکسن در بایدن روانی تناسب اندام قبل از رفتن آن را به عقب; جدید جرزی بهداشت ، Cory Booker سوال بایدن را “توانایی حمل توپ در سراسر خط پایان بدون بی مهارت” و اوهایو تشکر. تیم رایان گفت: بایدن است که “کاهش” و فاقد “وضوح” زمانی که او صحبت می کند.

ولی بایدن را همکار دموکرات شده اند مردد به مطبوعات این موضوع فراتر از ساخت عبور دیدگاه.

جمهوری خواهان در ضمن در حال آماده سازی برای برجسته کردن سوال در مورد بایدن به تناسب اندام اگر او می شود حزب دموکرات نامزد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین رسمی گفت: DCNF که بایدن را “ظرفیت” خواهد بود یک مسئله بالقوه انتخابات matchup انعکاس زبان مورد استفاده توسط دموکرات نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گرفته شده و عکس در بایدن گفت: معاون سابق رئیس جمهور است “نه بازی با یک عرشه” و “خود را از دست داده fastball.” مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر نوتبوک ویدئوها برجسته بایدن مبارزات.

تماشا کنید:

محققان در کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال نگه داشتن در حال اجرا داخلی لیست بایدن را کلامی و روانی miscues در آماده سازی برای انتخابات عمومی یک RNC منبع گفت: DCNF. (مربوط منحصر به فرد: هانتر بایدن تبلیغ اتصالات در سال گذشته در حالی که تبادل UCLA قانون اجازه او در تدریس مواد مخدر سیاست دوره)

نمونه ها فراوانند.

بایدن سوار روز شنبه در حالی که با استناد به اعلامیه استقلال گفتن یک جمعیت: “ما این حقایق را به خود مشهود است. همه مردان و زنان ایجاد شده توسط شما می دانید, شما می دانید چیزی است.”

تماشا کنید:

او گفت: کارولینای جنوبی, جمعیت در فوریه. 25 که او را “یک نامزد حزب دموکرات برای این کشور ایالات متحده آمریکا” و که آنها باید “رای برای دیگر بایدن” اگر آنها او را دوست ندارم. او همچنین گفت: کارولینای جنوبی, جمعیت او “به دنبال به جلو به انتصاب اولین آفریقایی-آمریکایی به این کشور ایالات متحده آمریکا.”

“ما باید حقیقت را انتخاب کنید و بیش از حقایق” بایدن گفت: در ماه اوت سال 2019.

او ادعا کرد در فوریه. 25 بحث که خشونت اسلحه کشته 150 میلیون نفر — حدود نیمی از جمعیت ایالات متحده در یک دهه.

بایدن همچنین گفت: در بحث سپتامبر گذشته که او “معاون رئیس جمهور ایالات متحده” و به نام ایالت ورمونت برنی ساندرز “رئیس جمهور” از کشور است.

بایدن که در مبارزات انتخاباتی نمی بازگشت یک درخواست برای نظر نیز تلاش با مکان و تاریخ.

“من عاشق این محل است. چه در مورد ورمونت از نظر زیبایی از آن از او پرسید: a New Hampshire جمعیت در ماه اوت سال 2019.

بایدن گفت: در ماه دسامبر که دولت اوباما صورت گرفت در سال 1976 قبل از اصلاح خود است. او به نظر می رسد به اشتباه 2016 و 2010 انتخابات در یک Feb. 20 سالن شهر.

او همچنین اشتباه در هر دو آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و نخست وزیر سابق بریتانیا ترزا ممکن است با مارگارت تاچر که گذشت در سال 2013 که حکومت به عنوان نخست وزیر بریتانیا در سال 1990 به پایان رسید.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>