کنگره جمهوری خواه را از تماس ‘اخلال در حمله’ در کاتولیک مجسمه

جمهوری خواه تنسی کنگره چاک Fleischmann خطاب به گردن زدن یک مجسمه مریم باکره در چاتانوگا به عنوان “در میان یک سری” از حمله به کلیساهای کاتولیک که صورت گرفته است در سراسر کشور است.

مجسمه شد بنا به گزارش یافت زدم و سر بریده در سنت استفان کلیسای کاتولیک در جولای 11, سومین حادثه تخریب مریم باکره در همان هفته. تشکر. Fleischmann گفت: روزانه تماس گیرنده است که او را دعا برای عاملان این حمله و امید در خدمت عدالت است.

“در طول این زمان دشوار است به عنوان یک ملت ضروری است که ما گرد هم می آیند. دلخراش است برای دیدن بسیاری از حوادث نفرت کارگردانی در دین و کلیسا در روزهای اخیر گفت:” این تماس گیرنده.

“من مانند بسیاری از آمریکایی ها قدرت پیدا کردن و امیدوارم که در ایمان و من می دانم که قدرت آن را به کمک در درمان. در حالی که من امیدوارم که عدالت را در خدمت من دعا برای عاملان این اعمال شنیع و من دعا می کنم برای ملت ما به درمان است.”

Fleischmann در پاسخ به یک صدای جیر جیر شنبه از اسقف ریچارد Stika Knoxville, جایی که او با اشاره به متعدد دیگر حمله به کلیساهای کاتولیک که صورت گرفته است به تازگی در کشور است.

هیچ محلی جنجال در اطراف این کلیسا در چاتانوگا و شناخته شده انگیزه برای حمله جیم Wogan مدیر ارتباطات برای اسقف نشین از ناکسویل گفت: Catholic News Agency. عدم توضیح “را می توان تقریبا بیشتر نگران کننده تر از دانستن, گاهی,” او گفت:.

دو مجسمه مریم باکره بودند به طور مشابه تخریب در کشورهای مختلف با ظاهر کمی نور ریختن بر انگیزه همه در همان آخر هفته. در بوستونپلیس در حال تحقیق در مورد یک آتش سوزی در یک محله که در آن یک مجسمه مریم باکره به آتش کشیده شد شنبه.

روز قبل از جولای 10, یک فرد ثبت شده در فیلم های نظارت خرابکاری یک مجسمه مریم باکره در مقابل یک مدرسه کاتولیک و حوزه علمیه در کوئینز نقاشی اسپری و “بت” در سیاه و سفید.

ملک خرابکاری را تشدید کرده فراتر از defacing مجسمه ، در ماه ژوئن یک مرد بود که پس از دستگیری به اتهام خرابکاری در قبر و یک صلیب در یک گورستان کاتولیک در کالج پراویدنس. در ماه ژوئیه نزدیک به 250 سال سن گابریل ماموریت در کالیفرنیا تحت بررسی بود پس از آتش گرفتن آن در پشت بام و داخل کشور است. (مربوط: ما کاتولیک هدفمند در چندین رویداد جداگانه اعم از خرابکاری به اقدام به قتل)

The damaged roof of the San Gabriel Mission is seen after a fire broke out early on July 11, 2020, in San Gabriel, California. - The roof of the mission was completely destroyed while the interior of the structure sustained significant damage, US media reported. An investigation into the cause of the fire is underway, according to the San Gabriel Police Department. (Photo by ROBYN BECK/AFP via Getty Images)

سقف آسیب دیده از سن گابریل ماموریت دیده می شود پس از یک آتش سوزی در اوایل جولای 11, 2020, در سن گابریل کالیفرنیا. – سقف ماموریت به طور کامل نابود شد در حالی که داخل ساختار پایدار قابل توجهی آسیب ما در رسانه ها گزارش شده است. بررسی علت آتش سوزی در جریان است با توجه به سن گابریل اداره پلیس. (عکس از رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ)

همان آخر هفته, یک مرد دستگیر شد, جولای 11 پس از توفنده به وسیله نقلیه خود را به مقابل درب ملکه صلح کاتولیک پناهگاه در فلوریدا و نورپردازی لابی در آتش در حالی که محله های کشیش نشین آماده برای توده داخل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>