گزارش های اخیر که روسیه در تلاش برای دخالت در سال 2020 انتخابات در اولویت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند “mischaracterized,” سی ان ان جیک Tapper روز جمعه گزارش داد.

Tappers گزارش–از ناشناس رسمی–کاهش در برابر یک روایت در حال رشد از یک خانه هوش نشست خبری که روسیه در حال تلاش برای دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. این “mischaracterization” آمد از شلبی پيرسون بالا انتخابات-مقام امنیتی در کار مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر با توجه به شناور.

“آنچه را که در بیان این خبر این است که جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که روس ها در حال تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره. اما هوش نمی گویند که” این مقام گفت: Tapper. “مشکل این است که شلبی گفت: آنها یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن. معقول تر تفسیر اطلاعات است که آنها را به یک اولویت آن را یک مرحله از آن است.”

“این بیشتر که آنها درک جمهور است و کسی که آنها می توانند به کار با او یک dealmaker. اما نه این که آنها ترجیح می دهند او را بیش از ساندرز یا Buttigieg یا هر کس دیگری پس از آن ممکن است mischaracterized توسط شلبی.” (مربوط: هوش مدیر شدیدا تکذیب WaPo گزارش که او را تهدید به استعفا)

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش berated مگوایر در دفتر بیضی پس از یادگیری پيرسون گزارش. مگوایر در حال حاضر اقدام DNI و اشتباه خود را به پایان رسید احتمال برگزاری این موقعیت به طور دائم به گفته واشنگتن پست.

دولت روسیه منتشر شد بیانیه چهار شنبه انکار این گزارش اطلاعات.

“این جدید پارانوئید گزارش که به ما تاسف عمیق خود ادامه خواهد داد به رشد در تعداد به عنوان روز انتخابات نزدیک” گفت: دیمیتری Peskov سخنگوی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در هر WaPo. “به طور طبیعی آنها را به چیزی برای انجام با حقیقت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد که او خواهد شد به جای مگوایر با ریچارد Grenell که در حال حاضر سفیر ایران در آلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net