گزارشگران بدون مرز می گوید آن تقریبا غیر ممکن است به گزارش از اشغال کشمیر


گزارشگران بدون مرز (RSF) در آخرین جهان در فهرست آزادی مطبوعات گزارش اشاره کرده است که آن را تبدیل به “تقریبا غیر ممکن” برای روزنامه نگاران به گزارش از کشمیر تحت اشغال هند (IoK) و تحت فشار قرار دادند هند دو لکه را از سال گذشته به 142.

در این گزارش اشاره کرد هند نمره در این سال شاخص به شدت تحت تاثیر این وضعیت در IoK به عنوان هند ساخته شده است آن را “تقریبا غیر ممکن” برای گزارش پس از دهلی نو لغو منطقه استقلال در 5 اوت سال گذشته است.

در حالی که با توجه به مشکلات این گزارش از منطقه گروه به نام کشمیر “گسترده باز زندان” با توجه به تعطیل از خط ثابت و تلفن همراه قابلیت اتصال به اینترنت توسط نارندرا رهبری دولت است.

این RSF همچنین اظهار داشت که وجود دارد ثابت آزادی مطبوعات نقض حقوق بشر در کشور از جمله پلیس خشونت علیه روزنامه نگاران کمین توسط فعالان سیاسی و اقدامات تلافی جویانه تحریک توسط گروه های جنایی و یا مقامات فاسد محلی است.

“از زمان انتخابات عمومی در بهار سال 2019 موفق به کسب اکثریت توسط نخست وزیر نارندرا Bharatiya Janata Party فشار بر رسانه ها به پا هندو ملی دولت خط افزایش یافته است” گفت: این گزارش.

این RSF اظهار داشت که هماهنگ متنفرم, کمپین راه اندازی در رسانه های اجتماعی در برابر روزنامه نگاران که صحبت یا نوشتن در مورد موضوعاتی که آزار Hindutva پیروان هشدار دهنده هستند. آن را به ذکر است که این کمپین همچنین برای روزنامه نگاران نگران به قتل رسیده است.

“مبارزات به خصوص تلخ زمانی که این اهداف هستند. تعقیب کیفری هستند و در عین حال اغلب استفاده می شود برای تهوع روزنامه نگاران انتقاد از مقامات با برخی از دادستان با استناد به بخش 124a از قانون مجازات اسلامی که بر اساس آن “فتنه” با مجازات حبس ابد” گفت: این گزارش.

در ضمن پاکستان شده است در رتبه 145 در شاخص دو لکه را از سال گذشته است. در حالی که نروژ در صدر شاخص برای چهارمین سال در یک ردیف و فنلاند بوده و به عنوان رتبه دوم به بالا

از سوی دیگر کره شمالی گرفته شده آخرین موقعیت از ترکمنستان در حالی که اریتره (178th) همچنان به آفریقا بدترین رتبه کشور است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im