خبرنگاران بیان سرخوردگی پس از OANN را Chanel Rion با حضور در جلسه توجیهی با وجود اینکه لگد نقض اجتماعی فاصله قوانین

رسانه ها و صاحب نظران ابراز مخالفت خود را پس از یک امریکا شبکه خبر خبرنگار به نظر می رسد در روز پنجشنبه کاخ سفید در نشست خبری با وجود اینکه لگد از چرخش برای نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.

کاخ سفید به خبرنگاران انجمن (WHCA) محدود تعداد افراد مجاز به شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات به دلیل رمان coronavirus. خبرنگاران در یک چرخش لیست است که اجازه می دهد تا برای جلسات به موقف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

OANN را Chanel Rion نقض WHCA را دوار لیست دو بار با حضور در جلسات حتی اگر او در لیست برای آن روز. این WHCA لگد او را از چرخش شنبه با استناد به یک “موضوع امنیت عمومی.” اما Rion آمد دوباره روز پنج شنبه گفت او دعوت شد تا کاخ سفید است.

“من می بینم که خبرنگار از OANN مناسب دیدم یک بار در برابر به سرپیچی WHCA دستورالعمل های اجتماعی فاصله در WH جلسه” واشنگتن تیغه کاخ سفید خبرنگار Chris Johnson توییتی.

خبرنگاران شد و حتی عصبانی تر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Rion برای یک سوال با وجود داشتن لگد توسط WHCA. (مرتبط: رفتار ‘مانند مخالفان سیاسی’: کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل انفجار سی ان ان جیم آکوستا در کتاب جدید)

“در اینجا ما به OANN را Chanel Rion است تا” واشنگتن آزما راب Crilly توییتی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را مطمئن می سازد یک سوال از OAN کارمند شانل Rion حتی اگر او تبعید شد از White House Correspondents’ انجمن برای حضور در جلسات او قرار بود در” Vox خبرنگار هارون Rupar توییتی.

“و یک سوال از OANN خبرنگار ایستاده در پشت اتاق در نقض WHCA دستورالعمل (کابل کانال تلویزیون را از دست داد و موقعیت خود را در دورانی استخر توسط بارها و بارها نقض این)” رادیو فردا را Stever هرمان اشاره کرد.

سی ان ان الیور دارسی توییتی که نه کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام و نه معاون رئیس جمهور هوگان Gidley خواهد “نظر ثبت شده در مورد اینکه چرا آنها اجازه می دهد OAN برای شکستن WHCA اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و همچنان به حضور در این جلسات.”

“OAN کوچک جناح راست کانال کابل و خبرنگار خود را دارای سابقه ترویج تئوری های توطئه” با توجه به دارسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>