گزارش: Washington Redskins احتمال جریمه دن اسنایدر را نمی توان مجبور به فروش

Washington Redskins صاحب دانیل اسنایدر نمی رود به از دست دادن تیم خود را پس از اتهامات آزار و اذیت در سازمان است.

واشنگتن پست منتشر شده در عمق فرو رفتن به چندین اتهام آزار و اذیت توسط کارکنان زن در مقابل اعضای سازمان است. اسنایدر نیست متهم از هر گونه تخلف توسط هر کسی در این قطعه است. در حال حاضر آن را برای تلفن های موبایل مانند او را در خطر از دست دادن تیم خود را بیش از این ادعا است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

با توجه به واشنگتن پست آن را انتظار می رود که ردسکینز به پایان خواهد رسید تا جریمه, اگر لیگ می تواند ثابت کند که اتهامات اما NFL نمی خواهد “سعی کنید برای به چالش کشیدن اسنایدر مالکیت داده شده است که او بود که متهم از هر گونه رفتار نامناسب نسبت به زنان در این گزارش که توسط پست.”

من تعجب نیست که اسنایدر را در خطر از دست دادن تیم خود را. در پایان روز NFL قصد ندارم به زور صاحب بیش اتهامات علیه کارکنان.

آن می شود بسیار متفاوت است اگر اسنایدر مواجه شد اتهامات خود را, اما این مورد نیست. Fining این تیم برای یک اتهام سمی فرهنگ و تمیز کردن خانه است که تصمیم گیری مناسب.

شما به سادگی نمی تواند رها کردن چکش بر روی اسنایدر و به زور او را به فروش برساند و اگر او را متهم به انجام هر کاری. که یک سابقه دیگر NFL صاحبان می خواهید تنظیم کنید.

NFL باید خوب ردسکینز یک مقدار سنگین به افراد درگیر باید با رسیدگی می شود و بر این اساس یک سیستم نیاز به ایجاد اطمینان حاصل کنید این اتفاق نمی افتد دوباره.

هر کسی که فکر می کند اسنایدر از دست دادن تیم خود را بیش از اتهامات آزار و اذیت علیه کارکنان فقط توهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im