گزارش: واکسن در مرحله آزمایشی را نشان می دهد وعده باعث پاسخ ایمنی

دانشمندان دانشگاه آکسفورد گفت که در اوایل واکسن نتایج آزمون نشان داد محافظ پاسخ های ایمنی اولین گام در ارزیابی ایمنی و اثربخشی این واکسن در هر آسوشیتد پرس.


“من فکر می کنم آن را می شود بسیار دشوار است برای کنترل این بیماری همه گیر بدون واکسن” دکتر آدریان هیل مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد گفت: AP. هیل افزود که در حالی که این واکسن در آزمایشات انجام شده به خوبی او هنوز هم نگران عفونت پیشی واکسن تولید می باشد. (مرتبط: افراد جوان به اتهام ایجاد ماسک-رایگان Coronavirus Speakeasies به عنوان عفونت رای در میان آن نسل افزایش می یابد)

هیل گفت: AP که این واکسن باعث “دو اسلحه از سیستم ایمنی بدن” با تولید آنتی بادی خنثی برای جلوگیری از عفونت و ایجاد سلول های T برای از بین بردن سلول های گرفته شده توسط ویروس.

مطالعه منتشر شده در مجله لانست داده های جمع آوری شده از 1,007 نفر در سن 18 تا 55. محاکمه فرار از مارس تا مه و همه شرکت کنندگان تا به حال هیچ سابقه ای از COVID-19 در مطالعه. کسانی که واکسن دریافت ظاهرا نشان داد که پاسخ آنتی بادی در عرض 28 روز و یک سلول T پاسخ در 14 روز.

“وجود شواهد که داشتن یک T-cell پاسخ و همچنین آنتی بادی می تواند بسیار مهم در کنترل COVID-19,” هیل گفت: AP. هیل گفت: آکسفورد واکسن با استفاده از یک ویروس سرماخوردگی از یک شامپانزه کاشته با کروناویروس’ سنبله پروتئین به ماشه یک واکنش سیستم ایمنی بدن.

“در حالی که وجود دارد این است که کار بیشتری باید انجام شود امروز اطلاعات اعتماد به نفس ما را افزایش می دهد که این واکسن به کار خواهد کرد و اجازه می دهد تا ما را به ادامه برنامه های ما برای تولید این واکسن در مقیاس وسیع و دسترسی عادلانه در سراسر جهان” منه Pangalos معاون اجرایی رئیس جمهور از بلجس تحقیق و توسعه در AstraZeneca گفت: در دانشگاه آکسفورد انتشار اخبار.

آکسفورد گزارش با همکاری AstraZeneca به تولید این واکسن در سطح جهان با AstraZeneca ارتکاب به ایجاد دو میلیارد دوز. هیل گفت: AP که او مطمئن نیستید اگر دو میلیارد دز خواهد بود به اندازه کافی تاکید بر نیاز به دوزهای متعدد در بیماران است.

“ما شاهد قوی ترین پاسخ ایمنی در 10 شرکت کنندگانی که موفق به دریافت دو دوز از این واکسن نشان می دهد که این ممکن است یک استراتژی خوب برای واکسیناسیون” اندرو Pollard دانشگاه آکسفورد استاد و نویسنده سرب از مطالعه گفت: در آکسفورد انتشار اخبار.

محققان گزارش با توجه به یک “چالش” آزمایشی که شرکت کنندگان تبدیل به عمد آلوده با COVID-19.

“این شده است قبل از انجام در 19 مختلف بیماری های عفونی به توسعه واکسن و مواد مخدر است و به احتمال زیاد به رخ می دهد برای COVID-19 و همچنین” هیل گفت.

آزمون در حال حاضر هنوز هم در حال انجام در بزرگتر جمعیت در انگلستان برزیل و آفریقای جنوبی تپه گفت: AP. یک دادگاه متشکل از 30000 نفر گزارش شده که به زودی آغاز خواهد شد در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de