گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش روزانه Coronavirus جلسات مطبوعاتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود برش پشت در ظاهر خود را که روزانه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعات جلسات Axios گزارش جمعه شب.

این خبر پس از یک مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده غیر طبیعی کوتاه ظاهر در روز جمعه جلسه توجیهی که ممکن است یک شاخص جدید هنجار شده است. این کاهش می تواند به شکل او دیگر ظاهر می شود به صورت روزانه و یا ظاهر می شود برای زمان کمتر با توجه به گزارش. (مرتبط: نور خورشید می تواند واقعا کشتن Coronavirus? جدا کردن حقیقت از خبر جعلی)

“من به او گفتم آن را کمک به او را” مشاور ارشد عزاداری Axios. “سالمندان می ترسم. و عینک او مبارزه با مطبوعات نیست آنچه که مردم می خواهید برای دیدن.”

واشنگتن, DC – مارس 15: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس بیرون آمدن از دفتر بیضی برای یک جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در باغ گل رز کاخ سفید مارس 15 سال 2020 در واشنگتن, DC. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

این خبر پس از موجی از مجادله و جلسات بین تهمت و مطبوعات است. مغلوب ساختن پیشی جستن به گزارش استدلال به نفع حضور در جلسات چرا که آنها همچنان به دریافت رتبه خوب.

شبکه های مانند CNN و MSNBC را waffled در ادامه به هوا briefings اما ادعا تهمت اغلب با استفاده از آنها به عنوان یک ابزار مبارزه. (مرتبط: پرسید که آیا چین سانسور اوایل Coronavirus داده ارشد که مقام گفت: ‘به نظر نمی آید’)

رسانه ها زد و با یک حادثه در روز پنج شنبه در این نشست خبری که در آن تهمت پیشنهاد کرد که تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن می تواند بررسی شود به عنوان یک درمان بالقوه برای کوروناویروس. زمانی که خواسته مورد نظر جمعه, او گفت که او تا به حال شده است goading خبرنگاران.

“من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت:. “من فکر می کنم مواد ضد عفونی کننده در دست می تواند یک اثر بسیار خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im