گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما را سر بودجه که در همان سطح به عنوان چین

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در مدت کوتاهی از سرگیری کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO), اما از آن خواهد شد در همان سطح به عنوان چین با توجه به فاکس نیوز گزارش منتشر شده در روز جمعه در “Tucker Carlson امشب.”

“این یک فاکس نیوز هشدار گفت:” کارلسون “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که در آستانه از سرگیری ایالات متحده کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی است. ماه گذشته دولت قطع ایالات متحده بودجه به رئيس جمهور جهت. که مقدار به حدود 400 میلیون دلار در سال است.”

کارلسون از خواندن نامه پیش نویس گزارش نوشته شده توسط رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آمده و توسط Fox News.

“با وجود همه این کاستی به اعتقاد من سازمان بهداشت جهانی هنوز پتانسیل فوق العاده ای و می خواهید برای دیدن که زندگی می کنند تا به این پتانسیل به خصوص در حال حاضر در طول این بحران جهانی است. همین دلیل است که من تصمیم ایالات متحده ادامه خواهد داد به شریک زندگی و کار خود با چه کسانی و موافقت به پرداخت تا به آنچه در چین می پردازد در ارزیابی سهم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود ایالات متحده کمک های مالی به سازمان whihc است که بخشی از سازمان ملل متحد در اواسط ماه آوریل است. (مربوط به: حزب کمونیست چین می فرستد رسمی داند بر ما Coronavirus ‘دروغ’)

کارلسون به یاد بینندگان که برنده شده است بسیار مهم است و چگونه آن را “بد و سنن و دروغ” در مورد رشد این بیماری است. کارلسون همچنین اشاره کرد که که با تاخیر تماس با کروناویروس یک بیماری همه گیر در جهت چین است.

فاکس نیوز میزبان و co-founder of the Daily Caller اشاره کرد که اگر ایالات متحده بودجه که به همان اندازه که چین “ما نمی خواهد که تاثیر” اما ارائه خواهد شد “در مورد یک دهم” از آنچه که وزارت خزانه داری ایالات متحده که قبلا ارائه شده است.

کارلسون مهمان دکتر مارک سیگل خواست تهمت به تغییرات تقاضا در کسانی که قبل از بازگرداندن هر گونه کمک مالی به این سازمان است.

“بنابراین من یک پیام برای رئیس جمهور تهمت امشب بیش از حد. لطفا همین حالا ثبت نام هر چیزی را که بازگرداندن بودجه به سازمان بهداشت جهانی قبل از وجود دارد تعمیرات اساسی سازمان بهداشت جهانی است.” (مرتبط: بالا که رسمی برنده انتخابات با چین کمک کند. در حال حاضر او در حال اجرا دخالت چین در Coronavirus)

U.S. President Donald Trump welcomes Chinese President Xi Jinping at Mar-a-Lago state in Palm Beach, Florida, U.S., Apr. 6, 2017. REUTERS/Carlos Barria

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقبال رئیس جمهور چین در Mar-a-لاگو دولت در پالم بیچ فلوریدا, ایالات متحده, Apr. 6, 2017. REUTERS/Carlos Barria

“من صحبت کردن در مورد زنبور کارگر. من صحبت کردن در مورد, دانشمندان, من صحبت کردن در مورد افرادی که زحمت کشیدن سخت” Siegel گفت. “من صحبت کردن در مورد از بالا” و اضافه کرد که وجود دارد دیگر مدیران ارشد در درون سازمان که خود را مدیون مواضع قدرت به چین از جمله دستیار کارگردان که سیگل می گوید “شد یک مقام رسمی بهداشت عمومی رسمی به چین به مدت 30 سال است.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo سرزنش کرده چین برای جهانی “درد و رنج” ناشی از COVID-19. رسانه های دولتی چین به نام Pompeo یک “انحطاط” و “شر” است که “تف سم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de