گزارش: مدیر ترامپ به دنبال جلوگیری از اخراج برای ساخت آمریکایی تحت $99k

بلومبرگ نیوز روز سه شنبه گزارش داد که دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دنبال جلوگیری از اخراج هر شهروند آمریکایی است که با ادامه همه گیر کروناویروس کمتر از ۹۹ هزار دلار در سال درآمد دارد.

در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده در شرایط عادی این اختیار را ندارد که ممنوعیت عمده فروشی اخراج مستاجران از اقامتگاه های خود را قرار دهد، بنا به گزارش ها دولت امیدوار است از دستورالعمل های قرنطینه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها برای جلوگیری موثر از اخراج ها استفاده کند. (گزارش منحصر به فرد: داستان داخل چگونه تیم ترامپ در حال بازسازی آمادگی زنجیره تامین ما)

به گزارش بلومبرگ، اگر گامبیت ترامپ کار کند، افرادی که کمتر از 99k دلار می ساختند و زوج هایی که کمتر از 198k دلار می ساختند، از اخراج ها محافظت می شدند، تا زمانی که احتمال می رود در صورت اخراج بی خانمان شوند.

ترامپ پس از آن که این موضوع ماه گذشته کنگره را در قفل شبکه ای ترک کرد، به طور فزاینده ای به اقدام اجرایی برای رسیدگی به همه گیر متوسل شده است. ترامپ چندین دستور اجرایی را با هدف بالا بردن امور مالی برای کسب و کارهای کوچک و شناور نگه داشتن فردی آمریکایی ها امضا کرده است چرا که دولت ایالتی در سراسر کشور شرکت ها را مجبور به بسته ماندن می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر