گزارش: NFL محدود خواهد شد بازیکنان از رفتن به کافه ها و باشگاه ها و مکان های دیگر

بازیکنان NFL گزارش شده که باید حرکات خود را محدود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

NFL در حال آماده سازی خود برای شروع بازی به عنوان برنامه ریزی شده و اردوگاه های آموزشی را دریافت جریان در یک روز زن و شوهر. خوب بازیکنان و لیگ به توافق حد که در آن بازیکن می تواند در وقت آزاد خود را. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

ProFootballTalk گزارش به شرح زیر است:

هر چند منابع معامله به طور خاص ممنوع بازیکنان از درگیر شدن در رفتارهای خاصی در این فصل است. بازیکنان نمی توانند در داخل سالن باشگاه های شب میله داخل سالن (به جز وانت مواد غذایی) داخل خانه احزاب (با 15 یا بیشتر مردم) داخل سالن, کنسرت, حرفه ای, رویدادهای ورزشی و یا داخل سالن کلیسا که اجازه حضور و غیاب بالاتر از 25 درصد از ظرفیت.

بازیکن می تواند جریمه برای نقض این قوانین.

این واقعیت است که NFL است که محدود کردن جنبش نباید تعجب کسی را. در واقع من می شود جای تعجب نیست اگر نبود قوانین مانند این در جای خود.

لیگ به انجام آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن فهرست اسامی حذف از coronavirus و همه بازیکنان امن در طول بیماری همه گیر.

اگر این بدان معناست که جنبش باید محدود پس از آن که آنچه را باید انجام شود. علاوه بر این بازیکنان باید با تمرکز بر برنده شدن و رفتن به باشگاه به هر حال.

این NFL. هنگامی که فصل را نشان می دهد تا بازیکن فقط باید متمرکز بر برنده شدن است. آنها می توانند در offseason.

امیدوارم این نیست تبدیل به یک مسئله بزرگ است. آخرین چیزی که ما نیاز به اتاق های قفل شدن نابود دلیل coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de