گزارش: بزرگ 10 و شرق بزرگ در نظر گرفتن حباب برای بسکتبال کالج

بزرگ 10 و شرق بزرگ گزارش شده در نظر گرفتن یک سیستم حباب برای فصل بسکتبال کالج.

به گفته جف گودمن، دو کنفرانس قدرتمند بسکتبال با توجه به استفاده از حباب برای تیم در طول همه گیر coronavirus. (مرتبط: دیوید King هوکستد پادشاه North واقعی در شمال است که آن را به کالج فوتبال می آید)

گودمن به این که فقط یک گزینه روی میز است، و به نظر می رسه که از تضمین شدن فاصله داره.

وقتی ایده سیستم حباب یکم شروع به پرتاب کردن کرد، واقعا نمی دونستم چی فکر کنم. پس از همه، آن را واقعا در طول عمر من و یا شاید هرگز هرگز انجام شده است.

ما همه مردد به تغییر چیز ها در جهان ورزش، به خصوص در وسط همه گیر.

با این حال ، من فکر می کنم NBA نشان داده است که حباب می تواند کار بزرگ زمانی که آن را به مطمئن شدن از بازی اتفاق می افتد و بازیکنان امن نگه داشته می شود می آید.

NBA تا به حال تقریبا هیچ مشکلی با حباب خود را در اورلاندو در دیزنی.

با این حال ، من در حال حاضر می تواند برخی از مسائل جدی با کنفرانس کالج انجام آن را ببینید. همه ورزشکاران رفتن به مورد نیاز برای شرکت در کلاس های آنلاین؟

به معنای واقعی کلمه هیچ راهی برای انجام این کار در غیر این صورت وجود دارد. آنها نمی توانند به طور شخصی به کلاس بروم و سپس دوباره وارد حباب. اين يه فاجعه ست که منتظراتفاقميفته.

اگر این می تواند کشف شود، پس شما باید برای پیدا کردن جایی که حباب قرار است قرار دارد، که به نظر می رسد کمتر از نگرانی.

در پایان روز، من برای هر کار پایین. اگر حباب تنها گزینه است و کار می کند، پس من همه برای آن در بسکتبال کالج!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>