گزارش می گوید بریتانیا جاسوسی روسای اعتماد ندارند دبیر خانه Priti پاتل

دبیر خانه Priti پاتل با PM نارندرا. عکس: فایل

لندن: بریتانیا اطلاعات ستاد در حال به اشتراک گذاری اطلاعات کمتر با دبیر خانه Priti پاتل زیرا آنها اعتماد ندارند او یا مثل او نیازی مداخله در کار خود را, گزارش های خبری نشان داده است.

مقامات بالا در سرویس های اطلاعاتی کابینه و دفتر خانه به اشتراک گذاشته اند که اطلاعات ستاد در حال بنا به گزارش های کمتر اطلاعات با پاتل از آنها با پیشینیان چرا که آنها نه “اعتماد به نفس در توانایی های خود را”.

یک گزارش در یکشنبه زمان ادعا کرد که MI5 می یابد دبیر خانه “بسیار دشوار است برای مقابله با” از آنجا که او نمی “درک پیچیدگی های خاص هوش”.

این گزارش اضافه شده است که سرویس امنیتی پرسنل ظاهرا به طور منظم “رول چشمان خود را” پس از مداخلات ساخته شده توسط Patel در طول جلسات در سطح بالا.

ساندی تایمز گزارش داد که هوش کارفرمایان را کاهش مقدار اطلاعات به اشتراک گذاری آنها با پاتل.

یک مقام رسمی به این روزنامه گفت: “از ام آی فایو پیدا کردن او بسیار دشوار است برای مقابله با. او نمی درک پیچیدگی های خاص از هوش. آن را سیاه و سفید نیست. آنها نمی باید اعتماد به نفس در توانایی های خود را.” منبع دیگری گفت: سرویس های امنیتی “باید تصمیم بگیرید که چقدر برای به اشتراک گذاری و به اشتراک گذاری آنها کمتر”.

منابع همچنین ادعا کرد که پاتل در حال حاضر “آگاهانه در مورد همه چیز بعد از آن در فرایند تصمیم گیری”.

به طور جداگانه ارشد عمران بنده ترک کرده است پاتل تیم قلدری در میان اتهامات. مارک تامسون مدیر کل انگلستان, ویزا و مهاجرت و HM اداره گذرنامه را ترک خواهد کرد نقش خود را. عمومی و خدمات بازرگانی اتحادیه (عدد) عضو میک جونز سرزنش پاتل رویکرد به سیاست های مهاجرتی برای تامسون خروج.

او گفت: نگهبان: “او نشان داد برای ما تکرار شد که در آن عمدتا به دلیل آنها تا به حال عمده اجرا-ins. روشن بود که [پاتل] آمده بود و در تلاش بود به انجام همه چیز است که آنها [صفحه اصلی دفتر مقامات] فقط نیست راحت با و [تامسون] نوعی گفت: “من پس از آن”.’

اما اواخر روز یکشنبه, MI5 را رد کرد و ادعا می کند که مقامات آن هستند خودداری اطلاعات از Patel زیرا آنها اعتماد ندارند ،

آگاهانه منبع امنیتی گفت پاتل گرفتن همان اطلاعات از آژانس به عنوان هر یک از خانه های دیگر ،

این گزارش منتشر شد و پس از یک سری از داستان ها – که نه به طور کامل رد این ادعا که او تا به حال یک سری از روابط دشوار با مقامات در وزارت حرفه ای و که او در حال حاضر در تلاش برای سرنگونی دائم کار, در خانه, اتاق کار, Sir Philip Rutnam.

پاتل متحدان این باور است که مقامات در حال توضیح دادن در برابر او به خاطر آنها دوست ندارند به چالش کشیده.

پس از اتهامات منتشر شده در یکشنبه, Patel ابراز نگرانی او را در “اتهامات کاذب” گفت: آنها ساخته شده بودند و در مورد او در میان ادعای قلدری و بی اعتمادی از اطلاعات ستاد. یک متحد گفت که او “کاملا کبود” در مورد کشت اخیر اتهامات و اصرار او خواستار نشت تحقیق انجام شده توسط دولت ،

اما کابینه دفتر منابع قاطعانه که درخواست شده بود دریافت یا رسمی و یا غیررسمی افشای آشکار تشدید ردیف.

آخرین شمار آمد و او را متهم به زورگویی مقامات و ایجاد یک “فضای ترس” در گروه که متحدان را تکذیب کرد.

روز یکشنبه یک خانه, دفتر سخنگوی گفت: “خانه وزیر و دبیر دائمی هستند, عمیقا در مورد تعداد اتهامات کاذب ظاهر شدن در رسانه ها.

“آنها با تمرکز بر ارائه در دفتر خانه بسیار مهم در دستور کار است که شامل ایجاد یک سیستم مهاجرتی است که برای انگلستان قرار دادن بیشتر پلیس در خیابان ها و نگه داشتن امن عمومی از تروریسم است.”

یک سخنگوی دولت پاسخ داد: “دبیر خانه و MI5 قوی و روابط کاری و بی اساس ادعا می کند به خلاف هر دو اشتباه است و در مقابل منافع عمومی است.”

پاتل اولین منصوب به دولت در سال 2016 به عنوان توسعه بین المللی کار که ترزا می شد و نخست وزیر. او مجبور به استعفا شد و سال بعد پس از آن پدید آمده است که او تا به حال موفق به tell No 10 مورد یک سری از جلسات او با اسرائیل وزیران در حالی که او از دیدن این کشور برای آنچه که قرار بود یک روز تعطیل است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>