گزارش می گوید توییتر، TikTok در مذاکرات بیش از ترکیب بالقوه


نیویورک: رسانه های اجتماعی غول توییتر در مذاکرات مقدماتی با TikTok برای ترکیبی ممکن است، وال استریت ژورنال گزارش روز شنبه، پس از دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او این برنامه را ممنوعیت، آن را به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی بود.

ترامپ روز پنجشنبه اعلام کرد که برنامه محبوب چینی ویدئو TikTok و شبکه اجتماعی WeChat “امنیت ملی، سیاست خارجی و اقتصاد ایالات متحده را تهدید می کند.”

در یک دستور اجرایی، ترامپ به آمریکایی ها ۴۵ روز فرصت داد تا از انجام کار با سکوها دست بردارد و به طور مؤثر یکم مهلت فروش TikTok توسط شرکت مادر چینی خود ByteDance را تنظیم کند.

همچنین او خواستار آن شده است که بخش قابل توجهی از فروش به خزانه داری آمریکا برویم.

مایکروسافت خواستگار اولیه برای TikTok بوده است، و می گفت آن را در مذاکرات برای خرید این شرکت ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزیلند عملیات بود.

اندرایچ تایمز روز پنجشنبه گزارش داد که مایکروسافت مذاکرات را گسترش داده و اکنون پس از کل عملیات جهانی برنامه بوده است.

توییتر به عنوان یک شرکت کوچکتر، پیشنهاد بلند مدت برای TikTok داشته باشد، اما پلت فرم رسانه های اجتماعی معتقد است که آن را تحت بررسی ضد تراست کمتر از شرکت های بزرگتر مانند مایکروسافت، سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه می آید، با استناد به مردم آشنا با مذاکرات.

توییتر ، با این حال ، به احتمال زیاد نیاز به حمایت از سرمایه گذاران دیگر برای تکمیل ترکیب.

در حالی که توییتر اجازه می دهد برای به اشتراک گذاری فیلم ها، اکثر نوشته ها حاوی پیام های کوتاه متنی و عکس ها و یا GIFs.

در سال ۲۰۱۲ توییتر پلت فرم Vine را خریداری کرد که به کاربران اجازه می داد ویدئوهای کوتاه به اشتراک گذاری کنند، اما این سرویس را در سال ۲۰۱۶ تعطیل کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>