Carolina Panthers کارفرمایی Cam Newton رود که پاک شود فعالیت های فوتبال پس از یک آینده فیزیکی.

نیوتن از دست رفته تقریبا کل فصل را با یک Lisfranc آسیب و پلنگ را روشن ساخته است آینده خود را با این تیم بستگی به سلامت خود را. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

ما ممکن است در حال حاضر یک ایده از آنچه اتفاق خواهد افتاد. با توجه به ورزشی, این دو تهدید کارفرمایی است که انتظار می رود به تصویب فیزیکی خود را.

نیوتن عبور فیزیکی خود را مطمئن شوید که همه چیز را بسیار جالب است. به نظر نمی رسد مانند پلنگ می خواهید به نگه داشتن او, اما آنها روشن ساخته است آن همه پایین می آید به سلامت خود را.

اگر او قادر به رفتن است و خود قدیمی خود را و سپس آنها ممکن است یک نگاه سخت در نگه داشتن او را. کل این وضعیت خواهد بود راه ساده تر اگر نیوتن نمی تواند بازی کند.

پلنگ خواهد فقط قطع و اجرا خواهد بود که پایان آن است. اما اگر او را پاک به بازی و سپس Panthers واقعا باید یک تصمیم دشوار را در دست خود را.

آیا آنها با نیوتن که افتضاح بود او در گذشته چند شروع می شود و یا آنها رول تاس در کسی جدید ؟ من هیچ نظری ندارم, اما من می خواهم لاغر نسبت به یک پسر جدید.

به نظر می رسد مانند کارولینای آماده به حرکت می کند. پس گفت که, این است که چرا NFL عالی است! شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im