Ohio State ورزشی بخش به نحوی موفق به کار در از دست دادن بیش از سال گذشته است.

با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط Buckeyextra.com این Buckeyes تا به حال 10 میلیون دلار کمبود از 1 ژوئیه 2018 از طریق 30 ژوئن 2019. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

در حالی که این چیزی است که اسناد و مدارک این گزارش ادعا OSU مقامات گفت: از دست دادن بود و در واقع کمتر از 1 میلیون دلار است. این اولین بار در 10 سال ورزشی بخش عمل در از دست دادن.

چرا وجود دارد یک تفاوت بزرگ در اعداد ؟ خوب BuckyExtra زیر نوشت:

مقامات نسبت قابل ملاحظه اختلاف به حسابداری تا حد زیادی تغییر در نحوه اداره ثبت کمک های مالی. در داخلی آن گزارش ارائه شده در مارس به آن ورزشی شورای ایالتی اوهایو ذکر شده $40.1 میلیون سهم در حالی که آن NCAA گزارش اشاره کرد تنها $29.7 میلیون.

این که آیا آن بود که 10 میلیون دلار از دست دادن و یا کمتر از $1 میلیون دلار آن قابل قبول نیست در هر صورت. ایالت اوهایو یکی از بزرگترین بخش ورزشی در کشور است.

وجود دارد دو ورزشی که درایو درآمد در کالج دو و میدانی و آنها فوتبال و بسکتبال مردان. OSU یکی از بهترین تیم های فوتبال در امریکا است.

در بالا از آن خود تیم بسکتبال نیز بسیار خوب است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای یک پنی به قرمز است.

چگونه این اجازه داده شد که به اتفاق می افتد این است که به سادگی فراتر از من است. مدارس مانند OSU پول را از دست ندهید. آنها قرار است به چاپ پول است.

بود بهتر OSU. پیدا کردن یک راه بسیار بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو