Netflix نیز کشیده یک قسمت از “it’s Always Sunny in Philadelphia.”

با توجه به گزارش از NME, سرگرمی.ie و مترو قسمت “دی رینولدز: شکل دادن به امریکا جوانان” کشیده شده از سرویس جریان به دلیل ویژگی های آن blackface. این حرکت پس از مرگ جورج فلوید جرقه بحث را تمدید کرد در مسابقه در امریکا است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

برای کسانی که بی اطلاع باند شاخه های نسخه خود را از “سلاح مرگبار” و آن را ویژگی های مک در blackface بازی Danny Glover شخصیت و دی به نظر می رسد در blackface.

همچنین شایان ذکر است که به نظر می رسد به کشیده شده است از Netflix در خارج از کشور. در امریکا, Hulu است که جریان حقوق به “Always Sunny” و قسمت شد و هنوز هم زندگی می کنند به عنوان امروز است.

این خیلی احمقانه است که آن را دشوار برای من به درک به عنوان واقعی است. تمام نقطه از blackface داستان در FX نشان می دهد این است که به طنز پوچی آن را انجام می دهند.

تمام نکته این است چگونه توهین آمیز و احمقانه است!

ما تا پیچ به عنوان یک جامعه در صورتی که این طبیعی است. “همیشه آفتابی” یک نمایش کمدی ساخته شده است که, جوک مورد blackface!

مردمی اگر ما در حال حاضر به لغو کمدی, پس از آن ما در حال انجام است. آن را بیش از. جامعه متمدن دهکدهای از دست داد اگر جوک ها دیگر مجاز است.

چه غمگین و احساساتی امور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de