گزارش: NBA ستاره نیکولا Jokic تست مثبت برای Coronavirus

NBA ستاره برای دنور ناگتس نیکولا Jokic دارای گزارش تست مثبت برای coronavirus و باقی می ماند در صربستان در قرنطینه با توجه به خودی.

“گزارش با @WindhorstESPN: قطعات ستاره نیکولا Jokic آزمایش مثبت برای coronavirus در صربستان و بازگشت او به آمریکا به طور موقت به تاخیر افتاد” ESPN ارشد NBA خودی آدریان Wojnarowski توییتی شنبه. (مرتبط: در اینجا اعضای کنگره خود Quarantining پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس در CPAC)

“او [Jokic را] شده است بدون علامت پس از آزمایش مثبت در هفته گذشته,” او اضافه شده است. “Jokic انتظار می رود که پاک می شود برای سفر به دنور در عرض یک هفته.” (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

می آید گزارش زیر که همه حرفه ای بازیکنان بسکتبال در لیگ بودند به عقب در بازار دوشنبه 22 با بازیکنان خارج از کشور انتظار می رود به بازگشت از 15 ژوئن در دنور پست.

این گزارش در ادامه به توجه داشته باشید که قطعات مرکز هشت روز پیش شرکت در نمایشگاه بازی بسکتبال در بلگراد یکی از بازیکنان در بازی او نزدیک شد و سپس به آزمایش مثبت برای COVID-19 طولانی نیست پس از.

ستاره تنیس, نواک جوکوویچ, که او نیز بنا به گزارش ها نزدیک به Jokic در همان مراسم اعلام کرد پیش از آن در روز است که او هم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de