گزارش: Colton آندروود خود را از دست داده بکارت در طول فانتزی سوئیت در حالی که فیلمبرداری ‘لیسانس’

Colton آندروود گزارش خود را از دست داده بکارت در حالی که فیلمبرداری “کارشناسی است.”

آندروود باز کرد تا در مورد بکارت خود را در خاطرات “اولین بار” با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط صفحه شش.

این بازیکن سابق NFL هرگز فوق العاده مشتاق به فاش کردن جزئیات صمیمی از بکارت خود را اما او با توجه به چند نکات در کتاب جدید خود را.

“هیچ یک از کسب و کار خود را” تنها چهار کلمه نوشته شده در آندروود این فصل در مورد فانتزی سوئیت.

“هیچ کس مذاکرات در مورد زندگی جنسی خود را مگر اینکه آنها یکی نیست” آندروود نوشت: در فصل دیگری در کتاب خروجی گزارش شده است.

آندروود آیا فاش کردن جزئیات کمی در مورد فانتزی مجموعه از جمله تمام شیشه ای حمام که در مجاورت تخت در اتاق هتل. (مرتبط: سابق ‘لیسانس’ Colton آندروود می گوید: او مورد سوال تمایلات جنسی خود پس از سال ها از قلدری)

“بدون شک وجود دارد ما در حال رفتن به پایان برهنه در مقابل هر یک از دیگر” آندروود اعتراف کرد.

پس از آن بود بسیار روشن است که Underwood به طور کامل در عشق با رندولف در طول فیلمبرداری نشان می دهد, بنابراین آن را نمی خواهد من تعجب اگر آنها, آیا رابطه جنسی در طول فانتزی سوئیت. او شروع به پریدن کرد بیش از یک حصار در خشم بیش از او را ترک نشان می دهد.

او همچنین ادعا کرد که او احساس “کثیف” پس از خواب در همان بستر به عنوان Tayshia آدامز در حالی که دانستن او در حال حاضر در عشق با شخص دیگری.

من واقعا می خواهم به دانستن جزئیات اما این به نظر می رسد همه ما در حال گرفتن از آندروود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>