گزارش: کالج مربیان فوتبال خواهید NFL برای شروع 1 در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کالج مربیان فوتبال ظاهرا نمی خواهید برای شروع قبل از NFL شروع تمرین.

با توجه به پیت Thamel و بروس فلدمن و مربیان می خواهید NFL برای اولین بار وقتی که می آید به شروع فوتبال شیوه در طول coronavirus بیماری همه گیر. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

یک مربی گفت Thamel “چرا اجازه نمی NFL تمرین و یادگیری از آنها را ؟ اجازه دهید آنها را آزمایش. آنها حرفه ای است. کالج, بازیکنان فوتبال نباید خوکچه هندی.”

من درک می کنم نقطه مربیان باید زمانی که آنها می گویند NFL باید اول بروید. پس از همه بازیکنان NFL در حال رشد کامل مردان بالغ و آنها پرداخت می شود وجود دارد.

کالج, فوتبال, بازیکنان اغلب نوجوانان و هیچ یک از آنها پرداخت میلیون ها دلار به بازی بازی های ورزشی.

داشتن گفت که ما لازم نیست که برای تلف کردن در این وضعیت. ما فقط نمی. این می تواند خوب اگر ما هم در کنار ما, اما ما قطعا نمی.

هر کس به آماده به بازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. چرا آنها فقط هر دو شروع در همان زمان ؟ چرا نیاز به یک ماده از رفتن یکی قبل از دیگری است.

فقط برخی از بازی فوتبال!

خواهیم دید چه اتفاقی می افتد اما روز انتظار بلند رفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>