گزارش: مربیان در NBA چین آکادمی ضرب و شتم شدید بازیکنان

مربیان در NBA آموزش دانشکده در چین گزارش جسمی سوء استفاده از بازیکنان و عدم ارائه آموزش با توجه به شکایت از آمریکا مربیان در سه دانشکده و یک ESPN بررسی یافت.

NBA باز کردن اردوگاه های آموزشی در چین به عنوان کشور شد یک منبع بزرگ درآمد برای لیگ و به خصوص پس از سابق راکت مرکز یائو مینگ موفق شد در اوایل 2000s. دو NBA اردوگاه’ کارمندان سابق بنا به گزارش ESPN گفت: که هدف اصلی خود را به “پیدا کردن یکی دیگر از یائو.” یک کارمند گفت که این آکادمی بودند “عرق اردوگاه برای ورزشکاران است.” (مرتبط: ESPN تعلیق آدریان Wojnarowski برای ‘F**k You’ پاسخ به سناتور جاش هاولی)

“تصور کنید که شما یک بچه که 13, 14 ساله, و شما یک رشد مربی است که 40 سال هدف قرار دادن بچه خود را” یک مربی سابق گفت. او توضیح داده شده دیدن یک مربی پا زدن به یک بازیکن جوان و آتش توپ خود را در صورت از محدوده نزدیک با توجه به ESPN گزارش. “ما بخشی از آن است. NBA است که بخشی از آن” مربی گفت.

Spectator seating is empty prior to the Detroit Red Wings playing against the Washington Capitals at Capital One Arena on March 12, 2020 in Washington, DC. Yesterday, the NBA suspended their season until further notice after a Utah Jazz player tested positive for the coronavirus (COVID-19). The NHL said per a release, that the uncertainty regarding next steps regarding the coronavirus, Clubs were advised not to conduct morning skates, practices or team meetings today. (Photo by Patrick Smith/Getty Images)

تماشاگر صندلی خالی است قبل از Detroit Red Wings بازی در برابر واشنگتن پایتخت در پایتخت یکی آرنا در روز 12 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC. دیروز NBA معلق فصل خود را تا اطلاع ثانوی پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus (COVID-19). NHL گفت: در هر یک آزادی است که عدم اطمینان در مورد گام های بعدی در مورد coronavirus باشگاه بودند توصیه به انجام صبح اسکیت, شیوه یا جلسات تیم امروز. (عکس از پاتریک اسمیت/گتی ایماژ)

“من نمی تواند همچنان به نشان می دهد تا هر روز با نگاه کردن به این بچه ها و شناخت آنها را تا پایان در حال رانندگان تاکسی” یکی دیگر از منابع ESPN گفت: با اشاره به عدم وجود آموزش و پرورش در آکادمی.

بروس پالمر که استخدام شد و در سال 2012 به کار در یک مدرسه خصوصی که بخشی از یک توافق با NBA گفت که او تا به حال به مربیان چینی چندین بار به نه جسمی سوء استفاده از کودکان وجود دارد. “شما نمی توانید انجام دهید که به بچه خود را, این است, NBA, مرکز آموزش” او به یاد می آورد و با گفتن یک مربی است. “اگر شما واقعا احساس می کنید مانند ضربه 14-year-old boy, و شما فکر می کنم که رفتن به او کمک کند و یا شما احساس می کنید بهتر است او را در خارج از دانشگاه اما نه در اینجا چون NBA اجازه نمی دهد که این.”

مدرسه در Dongguan پالمر که در آن مشغول به کار پرداخت NBA نزدیک به $200,000 از یک سال به منظور تماس خود را یک “NBA مرکز آموزش” یک توافق است که predated NBA آموزش دانشکده بر اساس این گزارش.

NBA معاون رئيس جمهور چین برای بین المللی عملیات گرگ Stolt همراه با دیگر مقامات لیگ دریافت شکایات متعدد مربیان که خود را از همتایان چینی خود سوء استفاده شد بازیکنان و عدم به درستی آنها آموزش منابع گفت: با توجه به ESPN.

یک کارمند سابق این گزارش در توصیف این شرایط در سین کیانگ را NBA آکادمی به عنوان شبیه به “جنگ جهانی دوم آلمان” ESPN گزارش شده است. بیش از یک میلیون اویغوری مسلمانان در حال برگزار شده توسط دولت چین در سیم خاردار اردوگاه در منطقه سین کیانگ و بسیاری از بازیکنان در منطقه NBA آکادمی بودند Uighurs با توجه به گزارش.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران از جمله دموکرات نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و جمهوری خواه ایالت تگزاس تد کروز در نامه ای در ماه اکتبر سال گذشته درخواست NBA به “داد” خود را از آکادمی در سین کیانگ در نور دولت سرکوب Uighurs. NBA ادعا می کند که در سمت چپ این منطقه در بهار سال 2019 اما این که ادعا شده است اختلاف است. یک منبع گفت: ESPN که NBA شد و هنوز هم به دنبال مربیان به حرکت به سین کیانگ در تابستان 2019. (مرتبط: بهداشت ، مارشا بلکبرن هل NBA به ایجاد یک بنیاد حمایت از حقوق بشر با استفاده از چینی سود)

NBA آکادمی در محل امکانات ورزشی است که توسط دولت چین به لیگ مزیت داشتن امکانات که در حال حاضر در حال ساخته شده و دسترسی به بازیکنان نخبه. NBA استفاده از این, دولت, امکانات, اما, اجازه مقامات چینی برای انتخاب بازیکنان و رژیم آموزش. یک مربی سابق گفت که او و همکارانش “اساسا کار برای چینی ها در دولت است.”

NBA “reevaluating” اردوگاه های آموزشی در چین, NBA معاون کمیسر و رئیس اجرایی علامت Tatum ESPN گفت: در مصاحبه. فعلی و سابق NBA کارمندان خواسته شد به نظر با توجه به گزارش.

تاتوم گفت که ESPN یک صندلی در NBA چین مدیره بود که در جریان آکادمی برنامه ESPN گزارش شده است. یک سخنگوی ESPN گفت: “یک رای غیر هیئت مدیره ناظر” در هیئت مدیره و “صاحب یک خطر کوچک” NBA در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>