گزارش: بایدن در اصل خودداری کردند در تایید آزار جنسی دیده بان برای سنا

سپس دموکراتیک دلاور بهداشت ، جو بایدن در سال 1991 گزارش تلاش برای جلوگیری از ایجاد مجلس سنا آزار جنسی دیده بان.

بایدن پیوست و با چند برجسته جمهوری خواهان مانند ایالت یوتا اورین هچ تگزاس بهداشت ، فیل Gramm و کارولینای جنوبی, سناتور. Strom Thurmond و پنج دیگر دموکرات ها در تلاش برای خرد کردن ایجاد دفتر سنا نمایشگاه اشتغال و شیوه های Washington Free Beacon گزارش روز سه شنبه.

دفتر معاملات با آزار و اذیت جنسی شکایت های وضع شده علیه سناتور و اجازه می دهد آنها را به بحث گذاشته شود و شنیده می شود بیشتر به طور کامل.

FILE PHOTO: Democratic U.S. presidential candidate and former Vice President Joe Biden speaks during the 11th Democratic candidates debate of the 2020 U.S. presidential campaign, held in CNN's Washington studios without an audience because of the global coronavirus pandemic, in Washington, U.S., March 15, 2020. REUTERS/Kevin Lamarque

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول 11 دموکراتیک مناظره انتخابات از سال 2020 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد در سی ان ان و واشنگتن studios بدون مخاطبان به دلیل جهانی coronavirus همه گیر در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 15 سال 2020 است. رویترز/Kevin لمرقو

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خودداری کردند در دفتر آفرینش حدود دو سال قبل از او به اتهام تجاوز جنسی و پس از آن — کارمند تارا Reade. (مرتبط: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بایدن مدعی تارا Reade و اتهام تجاوز جنسی, همه در یک مکان)

واشنگتن شهری اداره پلیس باز کرده اند رسیدگی به Reade شکایت اگر چه وضعیت است که تحقیقات رفت از فعال به غیر فعال و در اواخر ماه مارس

برای بیش از یک ماه بایدن به صورت نیست یک سوال در مورد اتهام حادثه با وجود مکرر رسانه ها ظاهر با برجسته شبکه میزبان. معاون سابق رئیس جمهور را افزایش نمی دهد این موضوع خود یا تا روز جمعه زمانی که میکا برژینسکی در مصاحبه بایدن در MSNBC را “صبح جو.”

دفتر سنا نمایشگاه اشتغال و شیوه های ایجاد شده پس از آنیتا هیل تحقیق و shepherded توسط جمهوری خواه ایالت آیووا چاک Grassley. او می خواست قانون است که ایجاد “روش برای محافظت از حق سنا و دیگر کارکنان دولت … به رایگان از تبعیض بر اساس نژاد ، رنگ ، مذهب ، جنسیت ، ملیت ، سن و یا ناتوانی است.” (مرتبط: NYT سردبیر اجرایی به نظر می رسد به اعتراف ویرایش در بایدن تجاوز جنسی به شمار آمد و پس از فشار از بایدن کمپین)

DETROIT, MICHIGAN - JULY 31: Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden (L) speaks while Sen. Kamala Harris (D-CA) listens during the Democratic Presidential Debate at the Fox Theatre July 31, 2019 in Detroit, Michigan. 20 Democratic presidential candidates were split into two groups of 10 to take part in the debate sponsored by CNN held over two nights at Detroit?s Fox Theatre. (Photo by Scott Olson/Getty Images)

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن (L) صحبت می کند در حالی که از سوی دیگر ، کامالا هریس (D-CA) گوش در طول دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در فاکس تئاتر جولای 31, 2019 در دیترویت ، (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

برخی از سناتورهای اعتراض به Grassley هدف با آن جمهوریخواه نیوهمپشایر بهداشت ، وارن Rudman این استدلال که اتاق خواهد روزی پشیمان ایجاد دفتر و این که “هر کس در اینجا خواهد شد در معرض خطر” Free Beacon مشاهده شده است.

این قانون در نهایت با گذشت یک صدا رای با بایدن خاص اعتراض به رفتن نشده با توجه به رکورد کنگره. بایدن همراه با دیگر مخالفان در نهایت رای به نفع حقوق مدنی عمل 1991 — که از سنا نمایشگاه اشتغال شیوه بود.

The Daily Caller رسیده به بایدن کمپین برای روشن شدن اینکه چرا معاون سابق رئیس جمهور مخالف این کار است و در انتظار پاسخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de