گزارش: به عنوان غذا و کمک های مالی سقوط 250,000 می تواند در صورت گرسنگی در DC منطقه با توجه به کروناویروس

به عنوان افزایش تعداد بانک های مواد غذایی و کمک های مالی سقوط یک گزارش جدید با سرمایه منطقه مواد غذایی بانک گفت که یک چهارم از یک میلیون نفر در واشنگتن دی سی منطقه می تواند در صورت گرسنگی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس واشنگتن پست گزارش داد.

پایتخت منطقه مواد غذایی بانک های غیر انتفاعی است که در خدمت سی و قطعات از مریلند و ویرجینیا شمالی دیدم در هر نقطه بین 30% تا 400% افزایش در تقاضا در طول همه گیر گرسنگی گزارش 202o گفت. به طور کلی پیش بینی از تغذیه امریکا نشان داد که این منطقه می تواند 48% به 60% افزایش در افراد مواجه با گرسنگی است.

Source: Capital Hill Food Bank Hunger Report 2020

منبع: سرمایه تپه بانک مواد غذایی گرسنگی گزارش 2020

همانطور که بیشتر مردم در صورت عدم امنیت غذایی, تعداد مدعیان بیکاری سر به فلک کشید است. در این منطقه که پایتخت منطقه بانک مواد غذایی در خدمت, بیش از 539,000 جدید نرخ بیکاری واصل شد بین 1 مارس و جولای 4, این گزارش گفت:. کم-شغل پرداخت به خصوص در مهمان نوازی و خدمات مواد غذایی بودند که سخت ترین ضربه با توجه به گرسنگی گزارش.

نتیجه این است که یک جمعیت است که بیشتر نیاز دارند اما کمتر قادر به دادن. ممکن است یک نظرسنجی نشان داد که درصد افرادی که به موسسه خیریه آمار پایین ترین نقطه آن پس از رکود بزرگ – 73 درصد از مردم گزارش دادن به خیریه در این سال نسبت به قبل کم از 79 ٪ در سال 2009. در اواسط ماه مارس مواد غذایی, بانک در سی منطقه شاهد 75% کاهش در خرده فروشی کمک های مالی در یک هفته تنها به عنوان فروشگاه های مواد غذایی تلاش برای نگه داشتن قفسه های خود مواجه نگردند با توجه به گرسنگی گزارش.

منطقه سرمایه بانک مواد غذایی مدیر عامل رادا Muthiah نام یافته های این گزارش “سرسام آور است.”

“پس از سال ها از کاهش نرخ ناامنی غذایی در منطقه ما ما به طور ناگهانی با دیدن این افزایش باور نکردنی,” Muthiah گفت: با توجه به واشنگتن پست.

“در گذشته در حالی که وجود دارد قطعا ناامنی غذایی در فیرفکس یا مونتگمری شهرستانهای آنها نداشته بالاترین نرخ” Muthiah اضافه شده است. “اما در حال حاضر در نرخ رشد بالاترین است که در فیرفکس. دومین است در مونتگمری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>