گزارش: آلاباما ممکن است بازی نوتردام برای باز کردن کالج فوتبال فصل

آلاباما ممکن است بازی نوتردام برای باز کردن کالج فصل فوتبال.

با توجه به گری Stoken این مبارز ایرلندی و زرشکی جزر و مد ممکن است هر یک از دیگر بازی برای شروع فصل بعد از USC تا به حال به جلو و خارج از بازی خود را در برابر Alabama. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

پتانسیل بازی می تواند اتفاق می افتد در تاسکالوسا،, South Bend یا دالاس.

این باید اتفاق می افتد. آن است 100% نیاز به اتفاق می افتد. USC و آلاباما می شده اند یک درب بازکن اگر coronavirus نشده بود آن را نابود کرد اما جزر و مد خواهد نورد تروجان ها.

اشتباه نکنید در مورد آن. نوتردام حلال است, تیم ملی فوتبال. ایان کتاب یک جهنم از یک کارفرمایی و مبارزه ایرلندی نمی خواهد بیش از رول برای هر کسی است.

به همین دلیل من خیلی amped برای ویسکانسین به بازی آنها را قبل از همه غیر همایش بزرگ 10 بازی رو لغو شد.

من اهمیتی نمی دهند اگر این بازی اتفاق می افتد در South Bend, Tuscaloosa یا دالاس. ما نیاز نوتردام و آلاباما به بازی هر یک از دیگر به شروع سال.

هر دو تیم در حال رفتن به انباشته برای سال 2020 فصل و امریکا نیاز به چیزی برای بدست آوردن در مورد هیجان زده. نیک سابان در مقابل برایان کلی را کاملا به مردم ،

آن را اتفاق می افتد مردمی! فقط آن را اتفاق می افتد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>