جمهوریخواه فلوریدا در کنگره مت Gaetz گفت: آن زمان برای پایان دادن به ایالات متحده مالیات دهندگان بودجه از مرکز تحقیقات در ووهان که ممکن است “birthed یک هیولا ویروس بر روی جهان است.”

منابع مالی از موسسه ملی بهداشت (NIH) در حال رفتن به همان آزمایشگاهی که برخی گزارش ها می گویند در سایت قرار گرفت که در آن COVID-19 ویروس بود که هر دو تولید شده و به بیرون درز به اطراف و جامعه Gaetz گفت: “Tucker Carlson امشب.”

“من در برابر بودجه تحقیقات چینی در کشور ما اما من مطمئن هستم که در برابر بودجه آن در چین است. NIH می دهد این $3.7 میلیون دلار کمک مالی به ووهان موسسه ویروس شناسی آنها و سپس تبلیغات که آنها نیاز به کروناویروس محققان و پس از آن coronavirus فوران در ووهان” Gaetz توضیح داد. (مربوط به: ‘توقف غذا خوردن خفاش!’ لیندزی گراهام انفجار مرطوب بازارهای اوباما رئیس جمهور چین به ‘سرکوب’)

“آنچه واقعا نگران کننده ای برای من است که یا آشکارا یا به طور معجزه آسایی ووهان موسسه ویروس شناسی قادر به دنباله این ویروس در ژانویه 2, اما چین نیست اعتراف به ویروس های موجود تا ژانویه 9 و سپس ووهان موسسه ویروس شناسی نیست و انتشار این مهم اطلاعات علمی به جهان تا ژانویه 12,” کنگره گفت.

“بنابراین در بهترین آمریکایی ها کمک های مالی افرادی که در حال دروغ گفتن به ما و در بدترین حالت ما در بودجه افرادی که ما می دانستم که تا به حال مشکلات دست زدن به عوامل بیماری زا که پس از آن birthed یک هیولا ویروس بر روی جهان است.”

میزبان Tucker Carlson خواسته Gaetz چرا آمریکایی ها در حال ارائه هر گونه کمک های مالی در همه به چین داده است که این کشور “درباره گرفتگی ما از نظر اندازه اقتصاد آن است.”

“وجود دارد بیش از حد گرم و نرم در روابط بین ایالات متحده آمریکا تحقیق و پژوهش به دلیل وجود برخی از موسسات تحقیقاتی در کشور ما که متوجه کوتاه مدت سود از پول نقد. اما این بهانه ای نیست دولت ما و آنچه واقعا باید مشکل بینندگان این فعال اعطای این چیزی است که از گذشته” Gaetz پاسخ داد و اضافه کرد که وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر می تواند در نهایت بودجه “با سکته مغزی از قلم.” (مرتبط: Tucker Carlson: “چین همچنان به تهدید بقیه از ما با بازارهای’)

این کنگره گفت که امکان مجزا در فضای سیاسی کنونی و “آن را سازگار با این خبر فوق العاده است که رئیس جمهور [دونالد] تهمت به ما داد امروز” که ایالات متحده به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی است.

“ما شده است استفاده کرده و در آن globalist زیرساخت برای بیش از حد طولانی تحت هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. رئیس جمهور تهمت به ما می دهد فرصتی برای آزادی خودمان از این قرار داده و مردم ما سلامتی ما و اقتصاد ما اول” Gaetz گفته فاکس نیوز.

با وجود شواهد قوی در ارتباط coronavirus به مصرف خفاش چین بازگشایی برخی از آن مرطوب بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو