تشکر. مت Gaetz: شکست ما جمهوریخواه رهبری’ به شدت فشار به عقب در برابر FBI در روسیه تبانی

جمهوریخواه فلوریدا در کنگره مت Gaetz روز جمعه گفت که جمهوری خواه رهبری نیست به شدت فشار به عقب در برابر FBI و دیگران به عنوان آنها را به دنبال خود روسیه تبانی توطئه علیه مایکل فلین رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک بحث بیش از خانه هوش کمیته رونوشت این هفته منتشر و وزارت دادگستری اخیر تصمیم به رها کردن فلین مورد Gaetz گفته فاکس نیوز’ “Hannity” آن را “یک شکست ما جمهوری خواه به رهبری” به مبارزه با صدور احضاریه زمانی که “مقامات فاسد” به دنبال به راه آهن فلین و لینک مغلوب ساختن پیشی جستن به روسیه تبانی.

صحبت از چگونه خواهان عمل زمانی که آنها کنترل مجلس نمایندگان و شنیدن شهادت از اف بی آی و دیگر مقامات به دلالت مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تبانی جعل Gaetz توصیف آن به عنوان یک فرصت از دست رفته. (مرتبط: Rep. اردن خواستار FBI مدیر به توضیح اقدامات مایکل فلین ضد جاسوسی پروب)

“من خوشحالم که شما را از طریق رفت [جمهوری خواه ایالت کارولینای جنوبی در کنگره] Trey Gowdy نفیس گنجینه در سال 2017 [قبل از کمیته اطلاعات] به این مقامات فاسد. من حدس می زنم من سوال خواهد بود که چرا در آن بود و سپس در اواخر ماه مه 2018 که Trey Gowdy رفت و در [ایسنا میزبان] Martha MacCallum را نشان می دهد و گفت که FBI دقیقا آنچه که همه ما شهروندان آمریکایی می خواستم آنها را به انجام و آن را به حال چیزی برای انجام با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?”

این کنگره گفت: واضح است که هیچ یک از کسانی که نظرات درست بود و این که “Gowdy درخشان lawyering در سال 2017 است که ما تنها قادر به دیدن در حال حاضر ثابت می کند این دو اظهارات نادرست است.” (مربوط به: ‘آیا شما می دانید هر کسی که اعتماد به دولت دیگر؟’: Tucker Carlson مقصر ‘واشنگتن’ برای روسیه تبانی جعل)

WASHINGTON, D.C. - MARCH 20: Rep. Trey Gowdy (R-SC) speaks a House Permanent Select Committee on Intelligence hearing concerning Russian meddling in the 2016 United States election, on Capitol Hill, March 20, 2017 in Washington, DC. While both the Senate and House Intelligence committees have received private intelligence briefings in recent months, Monday's hearing is the first public hearing on alleged Russian attempts to interfere in the 2016 election. (Photo by Zach Gibson/Getty Images)

تشکر. Trey Gowdy (R-SC) صحبت می کند در یک خانه دائمی کمیته اطلاعاتی شنیدن در مورد دخالت روسیه در سال 2016 ایالات متحده انتخابات در کاپیتول هیل, مارس 20 2017 در واشنگتن, DC. (عکس توسط ژاک گیبسون/گتی ایماژ)

Gaetz گفت: “تعداد یک سوال من خواسته از آمریکایی ها این است که چرا هیچ کس به زندان رفته و شده پاسخگو باشند.” او معتقد است که همه چیز می توانست متفاوت بود و خواهان عمل کرده است.

“متاسفانه زمانی که [کالیفرنیا تشکر.] Nunes و [North Carolina تشکر.] مراتع و [اوهایو در کنگره جیم] اردن و من می خواستم حکم قدرت آن را [پس از آن-مجلس] پل رایان و Trey Gowdy است که نمی خواهد به ما حکم قدرت” او اصرار داشت.

Gaetz گفت: زمانی که دموکرات ها کنترل اقدامات آنها “ارسال صدها احضاریه” اما “زمانی که ما در حال کنترل است و می تواند اجرای آن را به زمین ما ارسال نشده بود یک حکم. یکی نیست — و این یک شکست ما جمهوریخواه رهبری است.”

در مارس 2018, Gowdy به نام برای یک محقق مستقل به بررسی اف بی آی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im