بازگشایی مدارس فقط برای کلاس 8-12 دانش آموزان پست مستند: NCERT

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: این NCERT وظیفه توسط اتحادیه HRD وزارت نشان می دهد هنجارهای بازگشایی مدارس گفت: دولت باید اجازه ثانویه و بالاتر ثانویه دانش آموزان به کلاس های درس به طور آزمایشی از اواسط ماه جولای اگر مستند در سراسر کشور برداشته شده است.

منابع گفت: NCERT در آن پیش نویس توصیه های ارائه شده به این وزارت گفته است که مدارس می توانند برای بازگشایی کلاس 8 تا کلاس 12 بعد از تعطیلات تابستان به رنگ سبز و نارنجی منطقه منطقه.

این شورا همچنین پیشنهاد کرد که یک سوم از دانش آموزان را می توان مجاز در هر کلاس در یک روز داده می شود به طوری که فاصله فیزیکی بین دانش آموزان می تواند تضمین.

“بسته به اینکه چگونه آن را تابه موسسات آموزشی در بخش های دیگر می تواند پس از آن نیز به تدریج باز حداقل برای کودکان” گفت: یک NCERT رسمی.

“ما نشان می دهد دولت نه اجازه دهید کودکان در مدارس ابتدایی و اولیه بالا کلاس به مدارس تا همه چیز عادی,” او اضافه شده است.

“آن عملی نیست به انتظار کودکان به پشتکار سایش پوشش تمام وقت حفظ بهداشت دست و یا فیزیکی فاصله هنجارهای پشتکار.”

این شورا همچنین پیشنهاد کرد که مختصری آنلاین برنامه های آموزشی برای معلمان قبل از بازگشایی مدارس به طوری که آنها حساس به درستی در تمام احتیاطی که مورد نیاز خواهد بود به اجرا در سناریو تغییر.

در همین حال مقامات در آموزش و پرورش و سواد آموزی وزارت HRD گفت: وزارت داخلی, بحث در مورد توصیه توسط NCERT در در اما نهایی مشورتی برای کشورهای صادر خواهد شد تنها پس از گرفتن بروید با وزارت بهداشت و وزارت خانه امور.

“همچنین دستورالعمل های ما خواهد بود مشاوره در طبیعت و ایالات متحده می تواند تصمیم خود را از پروتکل های مبتنی بر ارزیابی ریسک و آمادگی” گفت: رسمی.

توصیه ها آمده اند و حتی به عنوان اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhariyal Nishank اعلام کرد روز دوشنبه که باقی مانده هیئت مدیره برای امتحانات کلاس 10 و 12 برگزار خواهد شد بین ژوئیه 1 و 15 در حدود 15000 مراکز در سراسر هند است.

تعداد مراکز استفاده می شود که نزدیک به 3,000 شده اند به طور قابل توجهی افزایش یافته است به منظور اطمینان بیشتر فیزیکی فاصله بین دانش آموزان در تمام زمانها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net