بازگشایی مورد تجاوز به عنف در برابر David Soren: Jharkhand MP به ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر

بیان اخبار سرویس

رانچی: راه اندازی یک جنگ علیه Jharkhand وزیر David Soren در توییتر Godda MP Nishikant Dubey خواستار بازگشایی تجاوز به عنف و آدم ربایی مورد بود که تسلیم توسط یک بمبئی مبتنی بر دختر در برابر سورن راه بازگشت در سال 2013 بود اما پس از خارج سازش دادخواست واصل شد در این موضوع است.

Dubey یک BJP MP ارسال یک نامه در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به پرداختن ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر در روز دوشنبه با استناد به حکم دادگاه عالی گفت که موارد مربوط به شنیع و جدی جرائم را نمی توان نقض یا مرکب صرفا به این دلیل که قربانی یا خانواده قربانی را حل و فصل اختلاف و تصمیم گیری برای ادامه محاکمه در چنین مواردی از طریق قربانی و یا قربانی خانواده مجرم است حل و فصل اختلاف است.

با توجه به Dubey زمانی که این موضوع به خود آمد متوجه در آغاز این ماه او بلافاصله در کنفرانس مطبوعاتی در دومکا و خواستار دوباره رسیدگی به این موضوع است. در عرض 2-3 روز از کنفرانس مطبوعاتی دولت تسلیم نادرست برخی از موارد در برابر او مربوط به اموال و
او صلاحیت آموزشی که هرگز در دادگاه گفت.

او همچنین در نامه ای به ماهاراشترا خانه وزیر و قرار دادن آن بر روی توییتر خود رسیدگی در روز سه شنبه. “این اتهام علیه یک وزیر است که واقعا شرم آور پلیس بمبئی باید دوباره باز کردن پرونده و بررسی این موضوع گفت:” Dubey.

سانتی متر سورن بلافاصله واکنش نشان داد و در برابر آن در توییتر خود رسیدگی هشدار Godda MP که او اخذ خواهد شد یک حقوقی-پاسخ ظرف 48 ساعت. “احترام MP ساخته شده است برخی از اتهامات من است. شما یک قانونی پاسخ ظرف 48 ساعت. لطفا توقف اطلاع مردم عنوان هر رفتار” سورن گفت: در تویتر مسئولیت رسیدگی به.

آن را در اینجا متوقف و Dubey دوباره توییتی که ادعا شده بود در سال 2013 زمانی که او وزیر Jharkhand. او خواستار re-رسیدگی به موضوع را یک ماه به عقب با استناد به حکم دیوان عالی کشور است.

Dubey بیشتر اضافه شده است که Jharkhand سانتی در چشم پوشی با DGP MV رائو و محلی مافیا می خواهد به کشتن دختر که تا به حال ارائه یک پرونده علیه او و درخواست خانه وزیر Amit Shah, Maharashtra خانه وزیر و پلیس بمبئی به ارائه حمایت کافی به او را به عنوان زندگی او در خطر است.

“نوبت به پرس و جو به تمام قسمت تجاوز به عنف, رشوه, تهدید, برنامه ریزی برای کشتن آشکار سوء استفاده از قدرت پلیس و سوء استفاده از دفتر است و آن هم بلافاصله گفت:” Dubey.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>