بیان اخبار سرویس

گواتی: یک بانوی supercop در مانیپور که تا به حال ساخته شده برخی ادعا اظهارات توهین آمیز در Facebook در برابر قوه قضائیه داده شده است چهار هفته زمان توسط مانیپور دادگاه عالی به فایل استشهاد در دفاع از خود عمل است.

Thounaojam Brinda یک افسر از مانیپور خدمات پلیس بادی او را به خشم در رسانه های اجتماعی پلت فرم پس از مواد مخدر خداوند Letkhosei Zou شده بود به قید وثیقه توسط دادگاه از مواد مخدر و روانگردان (ND&PS). کلمات او تا به حال ساخته شده مانیپور HC به پرونده های جنایی مورد تحقیر در برابر او.

Brinda است که در حال حاضر در خدمت به عنوان یک اضافی سرپرست پلیس (ستاد). در روی لئامت دادن خود را به عنوان یک اضافی SP از مواد مخدر و امور مرزی زودتر او گران چند کارتل های مواد مخدر.

این مانیپور بالا دادگاه احضار شده بود او روز چهارشنبه در ارتباط با تحقیر مورد. در طول جلسه دو قاضی تقسیم نیمکت از او خواست اگر او تهدید کرده بود یک شاهد در دادگاه ویژه قاضی از ND و PS و با اشاره او را “انگشت وسط” در ویژه قاضی در مارس 21 و اگر او نوشته توهین آمیز و تحقیر post on Facebook برابر ویژه قاضی و قوه قضائیه.

Brinda گزارش اعتراف کرد او تا به حال ساخته شده است این نظرات به Facebook, اما رد اتهامات دیگر. دادگاه به او چهار هفته زمان برای فایل استشهاد و ثابت جلسه بعدی در تاریخ 17 ژوئن.

در تمکین به دادگاه جهت پلیس شناسایی 20 نفر که تا به حال ساخته شده اتهام اظهارات توهین آمیز علیه قوه قضائیه مربوط به اهانت صورت. آنها خواهد بود impleaded به عنوان حزب پاسخ دهندگان در مورد.

Brinda دختر-در-قانون RK Meghen که رئیس سابق یک گروه شورشی و نوه بزرگ از Manipuri شاهزاده Tikendrajit سینگ که تا به حال منجر ارتش از مانیپور پادشاهی در سال 1891 انگلیس و مانیپور جنگ.

در سال 2018 به فدراسیون هندی, اتاق بازرگانی و صنایع اهدا کرده بود او را برای عملکرد فوق العاده در متلاشیکننده چند دارو راکت. او همچنین یک دریافت کننده مدال شجاعت و وزیر ارشد تقدیر گواهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت