باقی مانده از معابد باستانی Shivlinga بت موجود در ایودیا معبد سایت

بیان اخبار سرویس

لکنو: در عمده توسعه باقی مانده از معابد باستانی ستون بت از خدایان و Shivlinga خال خال شده است در Ram Janma Bhoomi (RJB) معبد سایت در ایودیا که در آن کار تسطیح زمین به معنای برای ساخت و ساز از پیشنهاد رم معبد در جریان است.

پنج پا Shivlinga هفت ستون از سنگ محک شش ستون قرمز و ماسه سنگ structrues از گل و شکسته بت از خدایان پیدا شد در سایت گفت: دبیر کل از Shree Ramjanma Bhoomi Teertha Kshetra اعتماد و ارشد VHP رهبر Champat Rai در حالی که ساخت و توسعه عمومی در روز پنج شنبه.

این وکیل برجسته و convenor از ببری مسجد اقدام کمیته (BMAC) در اعتراض به ادعای معبد اعتماد دبیر Champat Rai. جیلانی که به نمایندگی از طرف مسلمان در دعوی قضایی مربوط به احسان ایودیا موضوع در دیوان عالی کشور گفت: لازم بود که باقی مانده موجود در سایت مربوط به برخی از معبد. “ستون یافت می شود می تواند وجود دارد این مسجد تخریب و در سال 1992” او نگهداری می شود.

علاوه بر این جیلانی دوبله ادعای همچنان در Ram Janmabhoomi سایت به عنوان یک حیله سیاسی توسط اعتماد دفتر حامل برای نفوذ در آینده دهلی بیهار و تا انتخابات.

قبلا Champat Rai ادعا کرده که کار تسطیح زمین در Ramjanmbhoomi محل رفتن شده بود از مارس 11 پس از اعمال محدودیت بر فعالیت های ساخت و ساز برداشته شد. “در از بین بردن باقی مانده از این سایت در طول زمین تسطیح فعالیت ستون و سازه های دیگر از معابد باستانی کشف شد” گفت: رای. او افزود که در حفر زمین بیشتر از پنج فوت ‘Shivlinga’ کشف شد.

حتی Shri Ram Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد در توئیتر خود نوشت: “این کار آغاز شده در مارس 11 سال 2020 است. پس از آن بسیاری از اشیاء باستان شناسی اهمیت مانند گل های ساخته شده از سنگ Kalash, Aamalak, Dorjamb شده اند کشف شده در حفاری.” با توجه به عوامل Ramjanmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد فلز موانع ساخته شده در اطراف موقت معبد و CRPF اردوگاه در سایت
در حال حاضر حذف شده و درست از سایت انجام شد با کمک سه JCBs یک جرثقیل دو تراکتور و 10 کارگران.

این مدیر دولتی باستان شناسی بخش AK سینگ حاضر به اظهار نظر در ظهور باقی مانده است. او گفت که او آمد به دانستن در مورد این یافته ها از طریق گزارش های رسانه ها بود و نه در یک موقعیت برای اظهار نظر در مورد صحت آثار باستانی مگر اینکه او را دیدم آنها را خود. افسر ادعا کرد که باستان شناسی هند (ASI) و دولت های باستان شناسی بخش خواهد اگاهی از نتايج و آنها را به مطالعه منشأ و سنی است.

باستان شناسی بقایای فرض اهمیت آنها به عنوان اثبات ادعای حضور معبد در آن سایت بود که یک استخوان مشاجره و برای چندین دهه بود که بعد از حل و فصل توسط دادگاه عالی این کشور در نوامبر 9, 2019.

حتی ASI یافته بود نیز ثابت شده است که وجود بقایای یک معبد باستانی در زیر سایت که در آن اختلاف ساختار — ببری — مسجد ساخته شد.

در ضمن در معبد شهر کار از سنگ کنده کاری برای معبد معلق شده است در حال حاضر. “سنگ قدیمی در حال تمیز کردن به صورت ثابت در پیشنهاد معبد” گفت: یک محلی VHP رهبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de