پژوهشگر دینی جاوید Ghamidi ممکن است بازگشت به پاکستان به زودی

Javed Ahmad Ghamidi اصلاح طلب دانشمند و محبوب تلویزیون واعظ. عکس: دکلان والش

پژوهشگر دینی Javed Ahmad Ghamidi اشاره در بازگشت به پاکستان گفت که او تا به حال زندگی می کردند و تمام عمر خود را در پاکستان از این رو او نمی تواند برای مدت طولانی دور ماندن از خانه اش گزارش ژئونیوز.

صحبت کردن به این خبرنگار در پذیرش میزبانی وکیل مدافع معین خان و همسر خود را در محل اقامت خود در لندن و پژوهشگر دینی گفت که او کار بر روی یک پروژه که یکی از مهم ترین زندگی خود را.

Ghamidi گفت که او با زندگی در ایالات متحده برای چند سال گذشته به عنوان او شده بود به تدریس در مرکز اسلامی آموزش. “من همچنین کمک خواهد کرد که وجود دارد برای ساخت یک موسسه افکار مدرن در امریکا است. این موسسه همچنین یک مرکز آموزش برای افراد جوان است.”

“من همچنین در حال انجام تحقیقات بر روی یک پروژه است که در آخرین و مهمترین پروژه های مهم زندگی من در واقع,” او اضافه شده است.

Javed Ahmad Ghamidi گفت که او می خواهد در انگلستان تور دو هفته. تور تنظیم شده است از طرف انگلستان شعبه Al Moris انگلستان است. در این دیدار Ghamadi را ارائه سخنرانی در لندن و بیرمنگام و منچستر. او همچنین به دیدار با برخی از دانشمندان مهم در انگلستان است.

در پاسخ به یک سوال, جاوید Ghamadi گفت که او بیشتر عمر خود را در پاکستان و نمی تواند دور از کشور خود برای بیش از حد طولانی است. “من به بازگشت به پاکستان به زودی پس از اتمام کار تحقیقاتی در ایالات متحده آمریکا.” او گفت:.

وی بر هر عضو جوان معاصر نسل به انجام کار تحقیقاتی با شور و شوق واقعی مذهبی راه کار. “جوانان باید با انجام تحقیق و پژوهش برای دین بدون تنگ نظری وابستگی خود را به اعتقادات و احساسات و افکار سیاسی” او اشاره کرد.

او در ادامه اظهار داشت که آن را نیاز به ساعت که همه دانش آموزان و افراد جوان یاد بگیرند که دین خود را در زیر تکنیک های مدرن و با توجه به هنجارها و الگوی یادگیری است.

او گفت که نسل جدید در حالی که نگه داشتن باورهای خود را با آنها نیاز به یک واقعی از دین است. “این است که وظیفه خود را به نمایندگی خود را در هویت و ساختار شکل واقعی از اسلام,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>