امداد رسانی به دانش آموزان هندی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان موافق به لغو ویزا محدودیت

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: در پی خشم و چندین پرونده های حقوقی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه لغو این منظور که باید منع ورود دانشجویان خارجی به طور کامل کلاس های آنلاین به ما. مهاجرت و سفارشی اجرای نظم در جولای 6, گفته بود هیچ دانشجویان خارجی اجازه داده می شود به ادامه اقامت یا وارد ما اگر خود را به کلاس منتقل شده بود به طور کامل به حالت آنلاین با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این حرکت به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار هزاران نفر از دانش آموزان هندی. پس از سفارش دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست در تاریخ 8 ژوئیه کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دادگاه گفته بود بی پروا و غیر قانونی.

روز سه شنبه طی یک جلسه در یک Boston district, دادگاه, قاضی, آلیسون Burroughs اعلام کرد که دولت ایالات متحده و دو دانشگاه آمده بود به یک توافق به رها کردن دستورالعمل های جدید و بازگرداندن وضع موجود. “دولت به توافق به لغو این تصمیم به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه اجرای بخشنامه” قاضی گفت.

فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نصب شده پس از tech رشته های Google و Facebook نیز حمایت از طرح دعوی در دادگاه توسط دو دانشگاه. در همه 17 متحده تا به حال در زمینه پرونده های حقوقی علیه این منظور با 136 کنگره همچنین خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب ،

مغلوب ساختن پیشی جستن admn rescinds منظور دانش آموزان تقلا کردن نشانه ای از تسکین

با توجه به برآورد وجود دارد حدود 2.5 لاخ دانش آموزان هندی در آمریکا و به آنها کمک قابل توجهی به درآمد حاصل از بسیاری از دانشگاه ها. منظور برگشت با ارسال یک موج امدادی در میان دانش آموزان است. “من تا به حال بازگشت با توجه به همه گیر و سفارش قرار داده شده بود من برنامه سفر به آمریکا در معرض خطر است. در حال حاضر من می توانم تنفس آسان است.

من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به عقب و شروع کلاس دوباره” Ashutosh سینگ دوم سال MS دانشجوی مهندسی گفت. یک دیپلمات گفت: “این انتخابات حیله اما حتی دولت می دانستند و این امکان برای اجرای سفارش. اولا درآمد دانشجویان خارجی تولید برای دانشگاه خواهد بود ضربه سخت و ثانیا اصول ما خواهد بود سایه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>