آزادی از زیر دنباله زندانیان: SC مجموعه کنار دستور دادگاه بالا

عکس: فایل

دیوان عالی کشور را لغو تصمیم گیری های داده شده توسط دادگاه بالا’to انتشار تحت محاکمه زندانیان در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور است.

این تصمیم اعلام کرد توسط پنج عضو بزرگتر نیمکت به ریاست رئیس دادگستری گلزار احمد در روز سه شنبه اعلام کرد که دادگاه بالا نیست که قدرت به suo motu اعلامیه در ماده را به عنوان آنها انجام داده بود و همچنین که قانون نمی تواند طرح میتوانست تحت هیچ شرایطی.

اما آن را اجازه می دهد تا استثنا برای این قانون پس از محدود کردن لیست ممکن است ذینفع از جمله امداد در دادستان کل توصیه.

دادگاه بالا گفته شد تغییر احکام داده شده توسط اسلام آباد و سند بالا دادگاه در مورد آزادی زندانیان و کارگردانی است که تمام کسانی که آزاد شده بود مجددا بازداشت شد.

“این 519 تحت محاکمه زندانیان منتشر شده توسط سند بالا دادگاه باید دوباره بازداشت” دادگاه راس اعلام کرد. دیوان عالی کشور نیز لغو وثیقه اعطا شده به کسانی که زندانی جرائم جدی.

همزمان دادگاه تایید توصیه های مطرح شده توسط دادستان کل به امداد رسانی به آسیب پذیر زندانیان که مطرح حداقل یک تهدید برای جامعه است.

امداد بنابراین اعطا می شود تنها به آن دسته از افرادی که متهم شده اند به اتهام جرائم تحت غیر prohibitory بند یا تحت ولگردی قانون یا جرایم که مجازات کمتر از سه سال در زندان منوط به شرایط زیر:

  • سود باید گسترش و در موارد مربوط به سوء استفاده/اعمال خشونت آمیز علیه کودکان و زنان است.
  • سود باید برای اولین بار تمدید شود به افراد غیر مبتلا به بیماری های جسمی یا روانی یا ناتوانی است.
  • سود باید تمدید تحت محاکمه زندانیان (UTPs) که 55 سال سن و یا بالاتر و پس از آن دیگر نر UTPs — ارائه شده است وجود دارد هیچ سابقه ای از اعتقادات گذشته.
  • سود باید تمدید شود به همه زنان/اطفال UTPs.”

در جلسه روز گذشته این کشور قضاوت کرده بود اظهار داشت که دادگاه نمی تواند آزادی تحت محاکمه زندانیان یکهو.

“دولت باید برای پیدا کردن یک راه در اطراف این. کسانی که با این ویروس آلوده خواهد شد به دیگران نیز هست. دولت نیاز به اعمال اقدامات پیشگیرانه در زندان,” او گفت:.

عدالت قاضی امین بود که آن هم بخشی از پنج عضو نیمکت گفت: دادگاه باید در مورد زندگی مردم است.

“اگر افراد آلوده هستند در زندان دیگران در امان خواهد بود,” او گفت:.

اما عدالت عطا Bandial اشاره کرده بود که اگر افراد آلوده نمی شد و در زندان وجود نداشت و سوال از دیگران آلوده شدن.

“ما نیاز به ایجاد روش های عملیات استاندارد برای مقابله با این شرایط. تعداد زیادی از مردم نیز زندگی می کنند در پلیس و ارتش و سربازخانه و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد به دنبال آن هستند وجود دارد [برای حفاظت از خود را]” او اشاره کرده بود.

“خانه نباید مقایسه با زندان های” دادستان کل استدلال کرده بود.

“آنچه که در منطق آزاد کردن زندانیان انجام زمان برای جرائم جدی?” عدالت Bandial بود اظهار داشت در پاسخ.

این دادگاه همچنین دستور داد برای امکانات بهتر به تنظیم شود تا در تافتون مرز به صفحه نمایش زائران و برای نگه داشتن آنها را در انزوا.

“مناسب مراکز قرنطینه و جداسازی بخش باید در تافتون, Torkhan و چمن مرزها. یک مرکز قرنطینه باید تنظیم شود تا در آینده دو هفته. هر فرد باید یک اتاق جداگانه حمام و غذای خوب” عدالت گلزار گفته بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>