ثبت نام برای ‘تاج امداد ببر’ مجبور به شروع از 31 مارس

نخست وزیر عمران خان. عکس: فایل

ثبت نام برای نخست وزیر عمران خان ‘کرونا امداد ببر’ تیم جوانان شروع خواهد شد از 31 مارس جوانان در امور وزارت در روز شنبه اعلام کرد.

با توجه به وزارت شهروندان خواهد بود قادر به داوطلب برای نیروی از طریق PM دفتر پورتال با پر کردن یک فرم دیجیتال.

“کسانی که علاقه مند خواهد شد که به ارائه نام و سن و شماره تلفن و اتحادیه شورای فرم برای ثبت نام در نیروی. تنها کسانی که بالاتر از سن 18 سالگی می توانند برای ثبت نام نیروی” وزارت گفت که ثبت نام برای نیروی به پایان خواهد رسید و در مارس 10.

وزارت بیشتر گفت: داوطلبان از هر اتحادیه شورا خواهد بود وظیفه با ارائه مواد غذایی به خانه از آسیب پذیر ترین اقشار جامعه است.

“اعضای هر حزب می تواند ثبت نام به داوطلب. این داوطلبان را تحت معاون کمیسیون از هر منطقه. در مورد مستند نیروی توزیع مواد غذایی و همچنین شناسایی کسانی که احتکار” وزارت گفت.

داوطلبان همچنین نظارت بر موارد مشکوک در مراکز قرنطینه این وزارتخانه اضافه شده است.

یک روز نخست وزیر عمران خان اعلام کرد که راه اندازی از جوانان نیرو گفت: این امر منجر به مبارزه با کروناویروس در پاکستان است.

“استخدام برای تاج امداد ببر را به طور رسمی آغاز خواهد شد و در 31 مارس است. ما خواستار بر تمام داوطلبان” نخست وزیر گفته بود در طول یک جلسه توجیهی ویژه به رسانه ها.

ذکر است که این ویروس گسترش یافته است به طور چشمگیری در سراسر جهان با ایالات متحده در حال ظهور به عنوان کانون برتر گفت: “هیچ کس نمی تواند می گویند امروز چه وضعیت خواهد بود دو هفته پایین خط.”

“به همین دلیل ما باید برای بدترین سناریو (در پاکستان) در مورد تعداد موارد خوشه,” او گفت:.

“این مهم است که توجه داشته باشید که زمانی که آنها [کشورهای دیگر] اجرا یک مستند آنها تا به حال مواد غذایی با تحویل به خانه های مردم” PM عمران گفت. “تاج امداد ببر ارسال خواهد شد در سراسر پاکستان است. ما نقشه را که در آن وجود دارد سنبله در موارد و این ببر ارسال خواهد شد به این مناطق برای ارائه لوازم ضروری.”

پاکستان گزارش کرده است 11 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در کشور تا کنون با آخرین تلفات گزارش شده از پنجاب در روز شنبه.

این کشور همچنین گزارش داد بیش از 1300 مورد از این ویروس با پنجاب بیش از سند به عنوان بدترین آسیب دیده استان در کشور با 490 موارد تایید شده تا کنون.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>