Redskins گیرنده کودی Latimer به اتهام جنایت حمله

Washington Redskins گیرنده کودی Latimer دستگیر شد شنبه در شهرستان داگلاس ایالت کلرادو است.

ESPN گزارش داد جزئیات زیر در ادعایی حادثه در آپارتمان خود:

با توجه به یک کلانتر گزارش یک شاهد گفت: آنها شنیده استدلال و صدا مثل صدای شلیک گلوله در داخل آپارتمان. یک فرد شناخته شده است به عنوان داشتن جزئی غیر گلوله صدمات.

Latimer, 27 بود به زندان گرفته شده و ارسال به شهرستان داگلاس بازداشتگاه. او رزرو شده است در جنایت به اتهام حمله در درجه دوم شوم و غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم و بزه اتهام ممنوع است استفاده از سلاح و بی پروا خطر افتادن.

مثل همیشه Latimer است برائت تا اثبات جرم, اما این است که بسیار خشن دنبال ردسکینز بازیکن. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

گرفتن شارژ با جرم حمله و ضرب و غیر قانونی تخلیه سلاح نیست یک وضعیت در همه. در واقع آن را فوق العاده جدی است.

با توجه به همان ESPN گزارش خود دادستان هاروی استاینبرگ منتشر شد بیانیه و گفت: “انگار کل داستان به این وضعیت است که به منزله یکی از مهمترین و بسیار تحریک آمیز شرایط شما می توانید تصور کنید. لطفا خودداری از قضاوت تا زمانی که تمام حقایق از آنچه صورت گرفت که شب شناخته شده است.”

تفسیر که با این حال شما می خواهید, اما آن را مانند تلفن های موبایل وجود دارد ممکن است برخی از جزئیات بیشتر در طولانی در خارج وجود دارد, و آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها یک تاثیر بزرگ در چگونه این گستراند.

اگر او گناهکار من احساس ما ممکن است دیدن Latimer در یک میدان در هر زمان به زودی. ما همچنین همه می دانیم NFL نمی نیاز به یک اعتقاد راسخ به حالت تعلیق در کسی.

راجر Goodell می تواند انجام آنچه او می خواهد و من هیچ شک و تردید او را نگاه به این وضعیت است.

نگه داشتن چک کردن برای جزئیات بیشتر در زمانی که ما آنها را!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im