شراب قرمز جریان از لوله ها در روستای ایتالیایی زیر خرابی

ساکنان یک روستای ایتالیایی شگفت زده شدند هنگامی که شراب شروع به جریان از لوله ها به دلیل نقص فنی در نزدیکی یک کارخانه شراب سازی UNILAD گزارش شده است.

در روستای Settecani در مودنا ایتالیا و ساکنان خود را باز شیپور خاموشی و دیدم درخشان قرمز شراب به نام Lambrusco Grasparossa نشت شنبه با توجه به UNILAD.

مخلوط تا زمانی رخ داد که شراب سیلو در مغازه خواربار یا مشروب فروشی Settecani Castelvetro کارخانه شراب سازی به بیرون درز به روستا و تامین آب با توجه به فشار بالا و شروع به در حال اجرا از طریق شبکه برق به خانه های مجاور خودی گزارش شده. حدود 20 خانه تحت تاثیر قرار گرفتند و قطعی به طول انجامید حدود 3 ساعت سی ان ان گزارش داد. 1000 لیتر شراب که به بیرون درز لوله های آب آماده بود به بطری. (مرتبط: مطالعه: شراب قرمز و شکلات تیره قوی هستند, سرطان killers)

یک ویدیو ارسال شده توسط یک منبع خبری برجسته و صورتی پر از کف شراب عجله به نزول است.

در Facebook صفحه برای شهرستان ارسال یک پیام حصول اطمینان از ساکنان که این موضوع تا به حال حل و فصل شده است و وجود دارد هیچ خطرات بهداشتی در ارتباط با شراب.

Lambrusco شراب است که اغلب تمسخر به عنوان ارزان بودن بیش از حد و بیش از حد درخشان زمانی که در خارج از کشور به فروش می رسد اما آن را با انواع انگور که سرچشمه در امیلیا-رومانیا, ایتالیا و کشت آن قدمت آن به Etruscans.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im