سیدنی: درجه حرارت در پایتخت استرالیا کانبرا باید در تنظیم یک رکورد ماهانه در میان یک پیشرفت آتش سوزی که باعث شده است تا وضعیت اضطراری اعلام آب و خدمات هواشناسی و فرانسه روز یکشنبه گفت.

این شهرستان اعلام حالت اضطراری در نزدیک به دو دهه در هفته گذشته در انتظار یک موج گرما و پیش بینی است که آتش سوزی می تواند ضربه جنوب بیروت است.

روز شنبه, درجه حرارت در کانبرا آمار 42.7 درجه سانتیگراد (108.9 درجه فارنهایت) همه زمان بالا برای فوریه که شکست یک رکورد از 42.2 درجه سانتیگراد (108 درجه فارنهایت) تنظیم و در سال 1968 هواشناسی و فرانسه پیش بینی آب و هوا اتین Kapikian گفت در توییتر.

که متوسط نیز سومین ثبت شده در این شهرستان در هر ماه Kapikian گفت.

رکورد جدید همراه با اوج تمام وقت در ماه های ژانویه و دسامبر را 2019-2020 تابستان داغترین در, رکورد, او گفت:.

Australias اداره هواشناسی را بلافاصله تایید سوابق.

وضعیت اضطراری اعلام شده در روز پنج شنبه برای اولین بار در استرالیا australian Capital Territory که شامل کانبرا و برخی از اطراف شهرک از سال 2003 زمانی که آتش سوزی نابود شده تقریبا 500 خانه.

تهدید اصلی از Orroral دره آتش که سوخته در اطراف 18,000 هکتار (45,000 هکتار) بیشتر از راه دور بوتهزار.

مقامات می گویند که این گرمای سوزان همراه با بادهای خشک می تواند شدید bushfire شرایط به بخش هایی از نیو ساوت ولز و ویکتوریا. بیش از 80 آتش سوزی هنوز سوزش در سراسر ایالات متحده.

درجه حرارت در نیو ساوت ولز در شهر ریچموند صعود به 46.8 درجه سانتیگراد (116.2 درجه فارنهایت) در شنبه Kapikian گفت.

طوفان پیش بینی می شود به دنبال heatwave آوردن باران که می تواند کمک به تعدیل آتش سوزی بلکه حمل پتانسیل وحشی آب و هوا از جمله جاری شدن سیل.

آب و ضرب و شتم بخش هایی از استرالیا در هفته های اخیر در آوردن غول تگرگ سیل و رانش زمین.

حداقل 33 نفر فوت کرده اند و قریب به اتفاق عصری کشور سوخته شده پس از سپتامبر.

ماهها بحران موجب تجدید خواستار Australias دولت محافظه کار به اقدام فوری در تغییر آب و هوا با تظاهرات خیابانی اصرار نخست وزیر اسکات موریسون به کاهش countrys تکیه بر زغال سنگ.

دانشمندان می گویند این bushfire فاجعه بود به احتمال زیاد به تشدید تغییرات آب و هوایی, در آینده, در پشت فلج خشکسالی که تبدیل جنگل ها به یک tinderbox و اجازه blazes به گسترش خارج از کنترل سرعت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو