شورشیان انکار مائوئیست سازمان ترجیح می دهند یک بازگشت به روستا از تسلیم

بیان اخبار سرویس

ریپور: در طول چند هفته گذشته خوب بسیاری سرخورده کادر مسلح بال از شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) گردان no-1 مردم آزادی چریکی ارتش (PLGA) را واگذار ممنوع سازمان در جنوب چتیسگر و در حال بازگشت به مربوطه روستاهای اما اجتناب شود به قبل از تسلیم پلیس.

مائوئیست تسلیم این سال به حال شده است تا اطمینان بخش برای پلیس ایالتی به عنوان آن را به حال شده است در طول پنج سال گذشته. تا ماه ژوئن این سال تنها 80 تسلیم شده اند در چتیسگر در حالی که در سال 2017, 2018 و 2019 رسمی سوابق نشان می دهد 366, 465 و 315 گذاشته سلاح قبل از نیروهای.

این Chhattisgarh پلیس از طریق شبکه های اطلاعاتی جمع آوری اطلاعات از حدود دو دوجین از جمله کادر که به تازگی ترک شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست).

“در طول چند هفته گذشته بسیاری از مائوئیست ها کادر هستند absconding از PLGA گردان no-1 جوخه شرکت و قصد بازگشت به روستاهای خود را. پلیس در حال تلاش برای ردیابی آنها را با صحبت کردن با اعضای خانواده و روستاییان. ما اعتراض ساکنان محلی برای متقاعد کردن این naxals داد که تا مائوئیست ایدئولوژی به تسلیم و به دنبال منافع از تسلیم و توانبخشی سیاست. ما متعهد برای امنیت خود و دیگر نیازهای ضروری” گفت: Sunderraj P Bastar محدوده بازرس کل پلیس است.

با توجه به جنگ چریکی کارشناسان کسانی که بازگشت شاید ممکن است مایل به شناسایی و یا هدفمند توسط مائوئیست ها در آینده و پس از اجتناب به تسلیم شدن قبل از پلیس.

این کادر که در حال بازگشت صرف بیش از یک دهه با مائوئیست سازمان است. پلیس باید ورودی حدود دو دوجین که بازگشته اند اما مقامات بر این باورند این رقم می تواند بالاتر باشد.

“ما در حال حفظ یک مشاهده نزدیک. طبق اطلاعات ما مائوئیست رهبران جستجو برای آنها و پژوهنده در مورد محل نگهداری آنها در روستاهای مختلف, از آنجایی که آنها تا به حال absconded. محتمل ترین دلیل برای بازگشت آنها به نظر می رسد به رشد و دلهره در هیچ آینده خوبی برای ادامه ارتباط با مائوئیست جنبش” IG گفت.

با این حال برای Bastar پلیس آن را یک پیشرفت مثبت اگر کادر گرامی که یا در ارتباط با ایدئولوژی مائوئیستی برای مدت طولانی در حال حاضر پیدا کردن آرمان های این سازمان به عنوان “توخالی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>