‘دلیل خوش بینی’: جراح به تاکر می گوید که چرا او معتقد است وجود نخواهد داشت کروناویروس موج دوم در پاییز

دکتر نیل الاتراچ روز پنجشنبه به “تاکر کارلسون امشب” گفت روندهای فعلی «دلیل زیادی برای خوش بینی» به نمایش می دهند که ممکن است موج دوم کروناویروس در پاییز وجود داشته باشد.

جراح ارتوپدی به تاکر کارلسون مجری فاکس نیوز گفت: «من فکر می کنم اگر به روندهای ویروس نگاه کنیم، اتفاقی که در طول تابستان افتاده و مقایسه جایی که اکنون با جایی که در ماه های مارس و آوریل بودیم، اتفاق افتاده است، فکر می کنم علم و داده ها نشان می دهد که ما در حال حاضر در جای بسیار متفاوتی با یک بیماری به مراتب متفاوت از آن زمان هستیم.»

پخش:

او ادامه داد: «و من فکر می کنم دلیل زیادی برای خوش بینی وجود دارد که موج دوم را به اندازه کافی بزرگ نمی بینیم تا قفل های جدیدی از اقتصاد را در نظر ب گرفتیم.» “شاید ما موج دوم در نقاط مختلف کشور داشته باشد، اما، موج دوم، من فکر نمی کنم که علم از آن حمایت کند.”

الاتراچ برای کمک به پرونده اش به «بخش های بزرگی از مردم آمریکا» استناد کرد که اقدامات احتیاطی انجام می دادند «که از نقطه نظر شخصی مانع از بیمار شدن و گسترش بیماری می شد.»

دکتر خواستار تمرکز بر روی اعداد مورد به “در زمینه داده می شود.”

وی تصریح کرد: اگر به میزان مرگ و میر و بیماری که ویروس در جمعیت ایجاد می کند، بستری ها نگاه کنید، آن ها اعداد معنی داری تری هستند که باید به آن نگاه کنیم و رونده هایی را که داریم ببینیم. به عنوان مثال در منطقه نیویورک، میزان مرگ و میر در افراد بالای ۶۵ سال در ماه های مارس و آوریل حدود ۱۵٪ بود. و حالا ما به آن نرخ مرگ و میر نگاه می کنیم و حدود 2 درصد است. پس ما با مردم بهتر رفتار ميکنيم . ما قادر به شناسایی بهتر موارد مثبت هستیم. و بنابراین دلایلی برای خوش بینی وجود دارد از جمله افرادی که این بیماری را دریافت می کنند.”

دکتر الاتراچ در ادامه توضیح داد که چگونه علم در حال یادگیری بیشتر در مورد پاسخ سلول T به ویروس است که در خدمت نقش کلیدی در حفاظت تا حدی درصد قابل توجهی از مردم است. (مرتبط: بالا میشیگان شهرستان دموکرات حمایت از لغو قانون دادن Gretchen Whitmer ‘توانایی بی پایان برای ایجاد قانون’)

او می گوید: «پاسخ سلول T بسیار مهم است زیرا آنچه ما می بینیم در مطالعاتی است که بر روی ایمنی سلول T به COVID-19 انجام می شود که در آن سلول های واکنشی داریم که اگر آن را دریافت کنیم می توانند با این بیماری مبارزه کنند، می بینیم حدود ۵۰ درصد جمعیت ما تا حدی به COVID-19 مصونیت دارند، باور کنید یا نه.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر