‘زنان خانه دار واقعی ستاره Brandi Glanville سهام پیام های متنی برای اثبات اتهام رابطه با دنیس ریچاردز

“زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز” ستاره Brandi Glanville منتشر کرده است متن پیام به اثبات اتهام رابطه با شرکت ستاره دنیس ریچاردز.

Glanville به اشتراک گذاشته تصویر از پیام های گزارش بین او و ریچاردز در توییتر در روز یکشنبه.

“Patrick Muldoon اقامت در هتل اصلی وجود دارد یک اتاق درست در کنار او اگر شما می خواهید اتاق خود را و یا من در یک کلبه و شما به انجمن خوش آمدید stay with me برای صرفه جویی در $,” ریچاردز فرستاده شده در متن ارز.

“من می تواند خواب بر روی نیمکت خود را در صورتی که سرد با شما ؟ من تولید کننده پرداخت پرواز من و اجاره ماشین. ما از آن لذت ببرید. هیجان زده! به عنوان درمانگر من… من به شما اجازه می دانم زمانی که همه چیز را رزرو” Glanville پاسخ در تصویر.

“خوب برای تلفن های موبایل خوب من باید آنها را به یک تخت در یک اتاق بزرگ” ریچاردز پاسخ داد.

متن پیام آمده پس از Glanville ادعا جفت “قلاب” در طول سفر به شمال کالیفرنیا در ماه آوریل گذشته با توجه به صفحه شش. (مرتبط: Brandi Glanville گفت که او و دنیس ریچاردز را “همه چیز” در نهایت پس از انتشار جزئیات ادعایی امر)

“من رفت و من به اتاق من” Glanville گفت. “اما دنیس گفت” نه فقط ماندن در اینجا. آن را خوب است. من شما را مانند یک تخت تاشو’ … وجود نداشت تاشو تخت به راحتی. و بنابراین من فقط خواب در رختخواب با دنیس.”

“ما واقعا مست بودند و ما فقط تا f*cked up و — درست مثل ما نوع قلاب. ما با قلاب,” او اضافه شده است.

Glanville در حال حاضر نه اما ریچاردز ازدواج هارون Pyphers در سال 2018 است. Pyphers برای اولین بار به Nicollette Sheridan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>